Най-големият сайт за бойни спортове

       

Сдобих се с VIP Card... (повече в темата)

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Сдобих се с VIP Card... (повече в темата)

  0     Мнениеот Paradox на 02 Юли 2013, 11:16

Добър ден! Преди около 2 месеца закупих доста неща от Вашият онлайн магазин. Цената на покупката наближаваше 100лв. и като подарък можех да си избирам няколко неща, като VIP картата беше едно от тях. Разбира се, веднага избрах нея, защото дори и за в бъдеще мисля да пазарувам от вас, защото съм доволен. ТА, въпроса ми е - КАК ДА Я ИЗПОЛЗВАМ? До колкото знам, при наличието на такава карта има отстъпка с някакви проценти, но как да процедирам, защото мисля след няколко дни да направя следващата си поръчка?

Моля да ми се обясни как се използва.
Благодаря! :)
Paradox
Paradox
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юли 2013, 11:08
Град: Пловдив

Re: Сдобих се с VIP Card... (повече в темата)

  0     Мнениеот oho на 02 Юли 2013, 12:06

Здравей

След като си избрал VIP картата вече като потребител също си VIP - тоест отстъпките автоматично ти се начисляват в цената на продукта. За да си сигурен че това са VIP цените, трябва да виждаш иконка "VIP" точно до тях.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Сдобих се с VIP Card... (повече в темата)

  0     Мнениеот Paradox на 02 Юли 2013, 12:29

oho написа:Здравей

След като си избрал VIP картата вече като потребител също си VIP - тоест отстъпките автоматично ти се начисляват в цената на продукта. За да си сигурен че това са VIP цените, трябва да виждаш иконка "VIP" точно до тях.

Благодаря за изчерпателността.
Paradox
Paradox
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юли 2013, 11:08
Град: Пловдив


Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта