Най-големият сайт за бойни спортове

       

Анализи от потребителите

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Анализи от потребителите

  0     Мнениеот Joredos на 24 Юни 2013, 13:33

ММА България,напоследък забелязвам,че много сайтове на всякакви тематики имат пуснати рубрики за потребители,които искат да напишат статии във темата на дадения сайт.Специално тук съм забелязал,че има доста потребители(смело се броя и аз),които имат едно доста обосновано мнение по въпроси със спорта,които не могат да се рамкират в няколко изречения като коментар в новина или да изпаднат в спор със анонимен потребител,които да им попречи на мнението чрез провокации.

Мисля,че такава рубрика би имала доста плюсове-повишаване на интереса към сайта,дискусии на по-високо ниво и ограмотяване на потребителите.
joredos.com
Joredos
Joredos
 
Мнения: 190
Регистриран на: 01 Ное 2008, 22:23
Град: София

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот berserker на 24 Юни 2013, 13:58

Идеята е добра. Коментарите, които пишем в новините, минават и заминават с времето, и ако случайно искаш да видиш ти какво си писал или някой друг от потребителите, започва едно търсене и превъртане назад...- не си е работа.
berserker
berserker
 
Мнения: 41
Регистриран на: 23 Дек 2012, 17:09
Град: Sofia

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот oho на 24 Юни 2013, 16:44

Точно от тази седмица стартираме нова рубрика - съвети от експерти, където на въпроси на потребителите в сайта ще отговарят професионални състезатели, лекари, кинезитерапевти и т.н. Но за анализите е наистина добра идея, не съм знаел, че има желание от някой да ги пише, иначе с удоволствие ще ги слагаме в статиите - там има и такава категория "Анализи".

Нека за начало всеки, който иска да публикуваме статията му, да ми я прати на [email protected], а от там ще имам грижата да го оформим така, че и други потребители да видят, че могат да изпращат своите анализи.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот шамари на 24 Юни 2013, 19:48

Има достатъчно интелигентни хора, с които могат да се получат добри дискусии.
Идеята е отлична!
Сега остава да се въведе филтър на нецензурни изрази, както и да се забрани писането от анонимници, и всичко е шукар!
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот nhikolla на 24 Юни 2013, 22:37

мисля че има филтър за някои от простотиите, опитай се да напишеш " ще му пръсне г*за" и ще видиш :D
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот шамари на 25 Юни 2013, 05:38

Е, ако река да пробвам, мисля доста голяма част от цинизмите няма да ги хване филтъра.
То и сега ме е гнус да чета коментари понякога, представям си ако нямаше никакъв филтър...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот Joredos на 03 Юли 2013, 23:07

Аз изпратих една статия преди 2-3 дни,ама ако не се качи до 1-2 дни няма да е актуална след това :D

шамари,ще бъде супер яко,ако развиеш една статия покрай ъндърграуд японската ММА федерация.
joredos.com
Joredos
Joredos
 
Мнения: 190
Регистриран на: 01 Ное 2008, 22:23
Град: София

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот Joredos на 04 Юли 2013, 09:47

Изпратих :D .Пощата ми е в гмейл,ако искате за всеки случай чекнете и спам папката.
joredos.com
Joredos
Joredos
 
Мнения: 190
Регистриран на: 01 Ное 2008, 22:23
Град: София

Re: Анализи от потребителите

  0     Мнениеот oho на 04 Юли 2013, 10:17

Първият анализ, надявам се от многото:
https://mma.bg/statii/analizi/shte-napravi-li-kris-uaydman-chudoto

Много интересен и приятен за четене материал, поздравления. Имаш един подарък от ММА България, ще ти пиша за повече подробности.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София


Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта