Най-големият сайт за бойни спортове

       

До Админите и модераторите!

Дискусии, проблеми, въпроси и новини относно MMA-Bulgaria.com. Важните теми и правилата на сайта са поместени тук.

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот EDDIX на 02 Мар 2011, 03:01

Току що видях ,че и някой е писал с моя ник.И то толкова селски.Дава ми като опция да махна и неговия коментар под темата но просто искам да го видите.Тоя дето го е писъл е с 4ти клас макс.
Много е гадно така да се пише от твое име.Дано скоро да се оправят нещата.Кореспондирам си с много хора от този сайт.Мисля че сте най-добрия ММА сайт.Помогна ли сте ми много и дано и аз да съм помогнал на някой.

Добавеният коментар е в новини "Michael Bisping ще отнесе дисциплинарно наказание". ЛОЛ
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот Skoidats на 02 Мар 2011, 10:43

Здравей,

Както писахме и преди, с редизайна на новия сайт ще се вкарат и допълнителни функционалности, които ще спомогнат за комфорта на потребителите.

Много е неприятно, че някъде там зад мониторите седят... много комплексирани и бездушни хора, които се чудят, как да си запълнят времето.
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот oho на 10 Мар 2011, 14:50

Благодарение на васкоКартофа, писането на нерегистрирани потребители е променено и сега не могат да се използват имена на регистрираните вече хора в сайта.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот Aramis на 28 Дек 2011, 18:27

Пиша в тази тема, за да Не пускам нова със същото или подобно заглавие.
Искам да попитам модераторите до кога ще трият мнения избирателно. Сигурно ще ми отговорите, че следите за цинизми и обиди, нали? Е да, но в лично мой коментари няма изрази като "да ти е*а майката", "идиот, тъпак, педал" и т.н. Трият се мнения(мой и не само), а се толерират други потребители. Давам пример-Диазче нарича Лудвефира "прост като мненията му", Лудвефира отговаря, пиша и аз след това (в моя коментар няма обиди) и какво става...на Диазче писанието седи, нашите ги няма.
Това е само един пример. Има още десетки. Преди време Алекс ел Гуапо ви беше казал, че малко ви липсва професионализъм. Май няма промяна.
Но все пак сайта е на заден план и е важно магазина да върви и парички да капят.

P. S. Абе да питам какво стана с вашия колега Мартинез? Отдавна не е писал, да Не сте се скарали за пари покрай магазина и да сте го изхвърлили от групировката?
Поздрави!
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот faro на 28 Дек 2011, 19:20

Aramis написа:P. S. Абе да питам какво стана с вашия колега Мартинез? Отдавна не е писал, да Не сте се скарали за пари покрай магазина и да сте го изхвърлили от групировката?
Поздрави!

Абе верно, и аз не съм го виждал тоя симпатяга.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот Nikolay на 28 Дек 2011, 19:27

Не, не сме се карали с никого, просто Марто иска да стане полицай и се отдаде изцяло на това. Правим грешки, нямаме оправдание за това. От януари месец ще се пусне новия дизайн и в него ще има повече модератори, които да преглеждат нещата. Взимаме си поука.
ММА.BG
Аватар
Nikolay
 
Мнения: 130
Регистриран на: 28 Юли 2008, 23:06

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот faro на 28 Дек 2011, 19:30

Нямам търпение да пуснете новия дизайн. А може ли да попитам кои точно ще са новите модератори.
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот oho на 28 Дек 2011, 19:37

новите модератори ще са jivtso и diaz4e eek

шегувам се, ще са момчета, които познаваме и тренираме заедно, така че като стане нещо да са ни под ръка и да ги държим отговорни ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот faro на 28 Дек 2011, 19:48

АААА, не си прави такива шеги, че само като прочетох първото изречение настръхнах. :D
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: До Админите и модераторите!

  0     Мнениеот исо на 28 Дек 2011, 21:00

Добра новина,чакаме с нетърпение :DD
Аватар
исо
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2011, 20:32
Град: Burgas

ПредишнаСледваща

Назад към ММА България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron