Най-големият сайт за бойни спортове

       

Грапплинг в София

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

Грапплинг в София

  0     Мнениеот zdravko85 на 14 Юли 2010, 18:41

Здравейте! Искам да попитам, знае ли някои къде в София може да се тренира грапплинг (без значение с ГИ или без). Не живея в Бг, но ще бъда в София през лятото и ми е мерак да похода и в Бг на тренировки. Благодаря!
сори за правописа, но киризатора ми е кошмар
zdravko85
zdravko85
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Дек 2009, 21:41
Град: Halle, Germany

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот Aramis на 14 Юли 2010, 19:08

https://mma.bg/clubs/view/ ... 1%86%D1%83
Ето тука има БЖЖ.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот zdravko85 на 14 Юли 2010, 23:52

Аз това го знам. Бил сам там. Много ми хареса, но разбрах че там няма да има тренировки през лятото. Във ваканция са, за съжаление. Друго място в София знаеш ли..което ще работи през лятото...
сори за правописа, но киризатора ми е кошмар
zdravko85
zdravko85
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Дек 2009, 21:41
Град: Halle, Germany

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот Aramis на 15 Юли 2010, 00:03

Аз лично не знам друго място за граплинг, ако те устройва бойно самбо(виждам че тренираш ММА а бойното самбо е като че ли доста близко до него).
https://mma.bg/clubs/view/ ... 0%B8%D1%8F

Самбо има и тук http://blog.sc-ilinden.org/.
И това е което мога аз да ти помогна, ако някой знае повече да пише :).
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот zdravko85 на 15 Юли 2010, 00:25

Благодаря за инфото. ще хвърля едно око и на двете места. Жалко само, че е бойно самб,о а не спортно. Където живея имам доста добър клуб за ММА (по скоро с доста добри страйкери) в които тренирам, но грапплинга не е на ниво. Затова използвам всяка възможност която имам да работя върху граплинга. За да тренирам BJJ тука където живея, 1 път седмично пътувам по 1 час във всяка посока с влак...та за тва питах за място където се концентрират максимално върху работата на земя. Благодаря мн за поста! Ако някой друг има още информация за граплинг в софия, моля да пише!
сори за правописа, но киризатора ми е кошмар
zdravko85
zdravko85
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Дек 2009, 21:41
Град: Halle, Germany

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот aoki22 на 07 Сеп 2011, 00:52

Здравейте и от мен. Аз също имам голямо желание да тренирам граплинг в София и тъй като тази тема е малко стара ще използвам да пиша тук, но ако трябва ще направя нова.Знае ли някой къде мога да се занимавам, при кого, кога? Попаднах на 1 сайт www.bjj-bg.com , който не можах да намеря при вас, затова ако имате някаква идея и впечетление ще бъда благодарен ако помогнете.

Поздрави!
aoki22
aoki22
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Сеп 2011, 00:41

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот oho на 07 Сеп 2011, 05:24

Клуба в Дървеница е много готин - с такова впечатление съм от отзиви на различни хора. Който е отишъл, само хубави неща е казвал за там. Мисля че се тренира по системата на Eddie Bravo.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот aoki22 на 12 Сеп 2011, 23:13

oho написа:Клуба в Дървеница е много готин - с такова впечатление съм от отзиви на различни хора. Който е отишъл, само хубави неща е казвал за там. Мисля че се тренира по системата на Eddie Bravo.



Привет,
благодаря за помоща.Мисля да ги посетя защото ми е близо,звъннах на обявения телефон в сайта,и ми казаха да отида да погледна за какво става на въпрос или да направя една пробна тренировка.Мисля тази сряда да отида и ще постна впечатлението си после.

Поздрави!
aoki22
aoki22
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Сеп 2011, 00:41

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот TheOne01 на 15 Сеп 2011, 02:40

Момчета здравейте,
Специално се регистрирах, защото случайно попаднах на този разговор и реших да се включа.
Аз тренирам в горепосочения клуб и няма да прехвалвам или да пиша безброй суперлативи, но със сигурност знам ,че ако някой иска да тренира BJJ, то несъмнено на това място ще може да го получи по един доста добър начин. Има достатъчно какво и от кого да се научи, а спаринг партньорите са на доста добро ниво.
Успех на всички и незабравяйте да тренирате!
TheOne01
TheOne01
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 01:08
Град: София

Re: Грапплинг в София

  0     Мнениеот aoki22 на 26 Сеп 2011, 15:54

Както ви обещах и моите впечатления: мястото е сериозно насочено към Бразилското Джу Джицу и НО ГИ граплинга. Останах доволен, обясняват много добре, няма излишно его и всичко е много възпитано и тренировките са доста интензивни. Поздрави.
П.С. Всъщност безплатните тренировки са 3 и можеш да придобиеш добра представа.
aoki22
aoki22
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Сеп 2011, 00:41

Следваща

Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта