Най-големият сайт за бойни спортове

       

Късно ли е ?

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

Късно ли е ?

  0     Мнениеот Erwin на 03 Май 2018, 16:06

Здравейте приятели,аз съм на 19 години и въпроса ми е дали е късно да тренирам Бразилско джиу джицу.Причината да питам този върпос е баща ми е бивш борец и според него е късно да тренирам борба или подобни спортове.Аз като фен на бойни спортове следя ММА(UFC най-вече)около 6 години повече съм фанатик на бойни спортове отколкото футбол,баскетбол,волейбол и т.н.
Чакам ви мненията,благодаря предварително.
Erwin
Erwin
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Май 2018, 15:54
Град: Асеновград

Re: Късно ли е ?

  0     Мнениеот kuzman на 04 Май 2018, 09:33

Никога не е късно да почнеш да тренираш боен спорт, особено за форма и лично удоволствие - да си любител.
При борбата нещата са по-различни. Тук не познавам треньори по борба, които да взимат любители или по-възрастни. BJJ-а обаче не е проблем. Повечето клубове приемат всички.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Късно ли е ?

  0     Мнениеот Боцата на 17 Юни 2018, 21:55

Доста по-възрастни започват да тренират каквито и да е бойни спортове. Действай :DD
Аватар
Боцата
 
Мнения: 12
Регистриран на: 04 Дек 2013, 19:51
Град: Русе

Re: Късно ли е ?

  0     Мнениеот lutador на 17 Юни 2018, 22:10

Здравей! Баща ти има предвид, че за състезания и по-сериозни цели е късно. За любителско трениране никога не е късно. БЖЖ е един много интересен спорт за който се изисква повече умствен капацитет. Драсни на ЛС къде мислиш да започваш тренировки и ще ти помогна с избора.
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София


Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron