Най-големият сайт за бойни спортове

       

Вниманието в различните джудо клубове - София

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

Вниманието в различните джудо клубове - София

  0     Мнениеот Seppuku на 19 Сеп 2016, 15:07

Тренирам в клуб Х намиращ се в София. Тренирам джудо като цяло от 4 години, а в клуб Х от 2.
Ходил съм и в няколко други клубове по няколко пъти, просто за борбата.

От едно известно време, ми прави впечетление, че бай "Треньора" обръща внимание, само и единствено на неговите състезатели. Тези които не се състезаваме, сме под ръководството на някой лакей и напредване в уменията е почти нулево (ако не дори и отрицателно).

В сайта рекламиращ, клуб Х да го наречем, е посочено, че тренировките се водят от едни от най-добрите треньори в България, бла бла бла и тем подобни, членове на клуба били едни от най-добрите състезатели в България - врели некипели :).


Въпросът ми е относно клубове като : Илинден, ЦСКА, Локомотив София, Левски и като цяло клубове известни с много добри резултати - навсякъде ли треньорите си гледат само състезателите, и ги боли фара за останалите?

Аз съм стар за състезател (23г) но имам огромно желание за тренировки, в които се обръща еднакво внимание на всички (нови/напреднали).

Не е въпрос на липса на знания или умения, а по-скоро на глупост от страна на треньори.
Аватар
Seppuku
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2014, 14:03
Град: Sofia

Re: Вниманието в различните джудо клубове - София

  1     Мнениеот Ro на 19 Сеп 2016, 15:56

Не само в джутото, а в почти всички спортове отдавна е така за жалост...
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Вниманието в различните джудо клубове - София

  1     Мнениеот Seppuku на 19 Сеп 2016, 16:19

Ro написа:Не само в джутото, а в почти всички спортове отдавна е така за жалост...


А не би следвало да е така... :frown:
Аватар
Seppuku
 
Мнения: 15
Регистриран на: 27 Юли 2014, 14:03
Град: Sofia

Re: Вниманието в различните джудо клубове - София

  0     Мнениеот Qk на 20 Сеп 2016, 12:35

Кажи им,че искаш да се пускаш на състезания и това е :D
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Вниманието в различните джудо клубове - София

  0     Мнениеот OpenMatBJJ на 24 Авг 2017, 17:49

Ro написа:Не само в джутото, а в почти всички спортове отдавна е така за жалост...


Има и зали, в които не е така. Всеки е добре дошъл да пробва Бразилско Джу Джицу при нас. Обръща се внимание на всички, без значение дали се състезават или не.
Аватар
OpenMatBJJ
 
Мнения: 16
Регистриран на: 04 Ное 2013, 21:56
Град: sofia


Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта