Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бразилско Жиу-Жицу Варна

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

Бразилско Жиу-Жицу Варна

  0     Мнениеот Zeldir на 06 Апр 2015, 11:19

От 30 Март във Варна стартира клуб но бразилско жиу-жицу под патронажа на професор Бруно Баштош, 3 дан черен колан. Тренировките се провеждат в спортната зала на Технически университет Варна, точно на гърба на дискотека "Плаза". За всички ентусиасти като мен, които отдавна чакаха откриване на клуб в града, това е сбъдната мечта. Заповядайте на тренировки понеделник, сряда и петък, тренировките понеделник и петък са от 19.30-21.15, а в сряда от 18.00-19.30. Атмосферата е страхотна, хората са готини. Тренирам там от седмица и реших да направя този пост, защото наистина съм запален по БЖЖ и искам да споделя с повече хора :)
Аватар
Zeldir
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Дек 2010, 19:23
Град: Varna

Re: Бразилско Жиу-Жицу Варна

  2     Мнениеот clayman83 на 11 Апр 2015, 15:39

"За всички ентусиасти като мен, които отдавна чакаха откриване на клуб в града, това е сбъдната мечта."

Просто като уточнение - клуб по БЖЖ във Варна има от почти 6 години ..
https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=20&t=611&st=0&sk=t&sd=a
clayman83
clayman83
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юли 2011, 15:41
Град: Varna

Re: Бразилско Жиу-Жицу Варна

  0     Мнениеот TheGuardian на 09 Сеп 2015, 01:53

Zeldir аз искам да попитам , защото от информацията до която се добрах за БЖЖ разбрах че основно това зависи от школата и сенсея. Та - изучавате ли хвърляния и работа в "клинч" в рамките на школата?
TheGuardian
TheGuardian
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Юни 2015, 01:19
Град: Варна

Re: Бразилско Жиу-Жицу Варна

  0     Мнениеот mi6oka95 на 29 Юли 2018, 23:23

Най доброто място във Варна е при Радо и Сашо - www.bjj-varna.com . Подходящо е както за деца, така и за по- големи ! Предлагат и стартова безплатна седмица!
mi6oka95
mi6oka95
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Юли 2018, 23:20
Град: Varna


Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron