Най-големият сайт за бойни спортове

       

болка в ушите

Новини, събития, дискусии за хората прекарващи повече време на земята, от колкото в стойка и обичат да използват ключове, захвати, хвърляния и други смазващи самочуствието техники.

болка в ушите

  0     Мнениеот drakic на 07 Окт 2019, 15:28

Здравейте, от няколко месеца тренирам борба, харесва ми и не смятам да спирам.
Проблемът ми е, че след всяка тренировка изпитвам болка в ушите, не вътре в самото ухо, а по ушната мида и хрущяла.
Питах няколко човека как да се справя с това, някои ми каза да нося протектори, но не искам, защото мисля че ще ме е срам...
Други ми казаха да си счупя ушите, въпросът ми това удачно ли е и как са прави, дали болката ще спре след това?
drakic
drakic
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2019, 15:21
Град: Пловдив

Re: болка в ушите

  0     Мнениеот lutador на 30 Окт 2019, 18:47

Здрасти. Болката в ушната мида е нещо нормално. Бих ти препоръчал, преди да започнеш тренировката, хубава да си загрееш ушите. В интернет има клипове как се прави това. За мен най-добрия вариант е да тренираш с протектор. По цял свят хората тренират с тях и не мисля че има от какво да те е срам. Все пак си отишъл да тренираш там, а не на ревю. Относно това сам да си счупиш ушите за мен е пълна глупост. После пак ще те боли. Те не претръпват след като се счупат веднъж. Успех!
Аватар
lutador
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Авг 2014, 22:12
Град: София


Назад към Граплинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron