Най-големият сайт за бойни спортове

       

Обувки за бокс

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Re: Обувки за бокс

  0     Мнениеот Ilinden на 16 Апр 2018, 00:55

Ами,честно казано да,така,че ако имаш си ги използвай.Цецо,а за на Евърласт кецките какво мислиш като цяло ?
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Re: Обувки за бокс

  0     Мнениеот Цветан24 на 16 Апр 2018, 19:02

Не съм носил каквито и да е боксови обувки/ботуши Евърласт. Важното е обувката да е удобна, стабилна, лека и да нямаш дискомфорт, всичко друго са маркетингови простотии. Борцовките не са добра идея. Като не ви се дават пари за боксови, те са скъпи, вземайте някакви леки платненки и газ. Аз даже високите боксови, тип ботуш, не ги харесвам, обичам глезените ми да са свободни, иначе ми отнема от пъргавината и скоростта, а и някак гадно спарва :( Абее не ми е комфортно.
Аватар
Цветан24
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Мар 2015, 22:52
Град: Разград

Re: Обувки за бокс

  0     Мнениеот sparatok на 18 Апр 2018, 20:16

Цветан24 написа:Не съм носил каквито и да е боксови обувки/ботуши Евърласт. Важното е обувката да е удобна, стабилна, лека и да нямаш дискомфорт, всичко друго са маркетингови простотии. Борцовките не са добра идея. Като не ви се дават пари за боксови, те са скъпи, вземайте някакви леки платненки и газ. Аз даже високите боксови, тип ботуш, не ги харесвам, обичам глезените ми да са свободни, иначе ми отнема от пъргавината и скоростта, а и някак гадно спарва :( Абее не ми е комфортно.


Аз познавам доста хора които ползват борцовки , дори един от помощник-треньорите на националният отбор ми е препоръчвал. Доводът му беше че са шити и са по издържливи в сравнение с боксьорските , които биле само лепени.
Аз ако трябва да съм честен използвал съм различни , но най ми е било удобно с маратонки с мемори пяна на скечерс.
Цецо ако може да дадеш повече информация защо едните са по добри от другите , ще ми е интересно да науча нещо ново.
sparatok
sparatok
 
Мнения: 33
Регистриран на: 06 Юни 2015, 11:51
Град: Capua

Re: Обувки за бокс

  0     Мнениеот Ilinden на 18 Апр 2018, 23:29

Цецо,аз пък се кефя на по-високите кецове до средата на пищяла,защото преди време тренирах със спортни маратонки и на загрявката на един завой се хлъзнах и щях да си строша глезена,и друг път ми се е случвало по време на спаринг да се пльоскам и затова избрах нещо ,което да ми стабилизира глезена ,поне ако се изчеластря да не изпращи нещо :D:D:D:D:D:D.
Аватар
Ilinden
 
Мнения: 119
Регистриран на: 18 Мар 2012, 11:36
Град: София

Re: Обувки за бокс

  0     Мнениеот Koshmara на 28 Апр 2018, 23:45

И ако някой друг продава да казва.
Koshmara
Koshmara
 
Мнения: 30
Регистриран на: 28 Яну 2018, 15:44
Град: Казанлък

Предишна

Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron