Най-големият сайт за бойни спортове

       

Как поддържате форма ?

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Re: Как поддържате форма ?

  0     Мнениеот jamski на 19 Мар 2017, 14:13

Да сайта им го знам, понякога пускат добри тренировки , но като цяло си пазят хубавите, за джимовете, иначе тая екселска таблица ти ли си я правил, яка е доста но виждам 5 комплекса там, иначе много интересно направено с резултатите и другите характеристики.
Иначе до колкото за кораба и комплексите, тичането винаги може да бъде заменено с бърпита, скачане на въже, скокове върху някаква повърхност или други кардио упражнения.
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Как поддържате форма ?

  0     Мнениеот Боян29 на 20 Мар 2017, 13:31

Ами не, не съм правил аз екселската таблица, а един приятел ми даде линк към нея преди години. Наистина е малка, но е на около 5 години, а тогава беше зората на кросфита като цяло. Аз си правя бърпита за разпускане след тренировката понеже съм лекичък и не ми тежат лицеви, набирания, клекове със собствено тегло. Но все още не мога да се реша да започна тренировки по кросфит - преди 2-3 години тренирах по техните комплекси в продължение на 4-5 месеца и наистина се чувствах доста добре, но по-късно претърпях контузия и спрях въобще със спорта, но той си е краста и от януари месец тази година се опитвам да възстановя формата в която бях тогава :)
Аватар
Боян29
 
Мнения: 55
Регистриран на: 20 Яну 2017, 00:56
Град: Нови пазар

Предишна

Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron