Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бокс - обща дискусия.

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Re: Бокс - обща дискусия.

  2     Мнениеот doktora70 на 20 Яну 2017, 22:16

Няма невъзможни неща - всичко може да се постигне със сърце, желание, много труд, постоянство и разбира се здраве и късмет! Въпросът е друг обаче - за да постигнеш нещо голямо в някой спорт и да стигнеш далеч, трябва да се посветиш на него, да посветиш живота си, да вложиш душата, сърцето и цялата си енергия, цялата си мисъл - щом до 19 години не си се захванал с това - значи то не ти е в сърцето! Не знам дали съм прав, но това е моето мнение!
Аватар
doktora70
 
Мнения: 461
Регистриран на: 18 Сеп 2015, 21:56

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот Кървавия на 20 Яну 2017, 22:25

Мерси мнението за мнението ,Док,не става въпрос за мен,просто ми беше интересно да чуя мнение,относно горната граница за захващане с този спорт .
Кървавия
Кървавия
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Яну 2017, 10:27
Град: София

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот NBT на 21 Яну 2017, 20:29

Няма невъзможни неща както ти казва доктора един от любимите ми боксьори Сержио Маравия Мартинез е започнал на 20 ако не се лъжа a преди това се е занимавал с футбол и колоездене и стана един от най-добрите боксьори в средна категория.Ако си тренирал активно друг спорт който е интензивен като бокса няма да ти е трудна транслацията но ще ти отнема повече време за някой базови рефлекси които ги имат хората започнали да го тренират в по-ранна възраст.Друг пример за боксьор почнал много късно е сегашния шампион в тежка категория Дионте Уайлдър а той е почнал на 26 ако не се лъжа.Ако питаш мене запиши се нищо не губиш :)
Аватар
NBT
 
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Май 2014, 22:53
Град: London

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот Карелин на 21 Яну 2017, 22:25

NBT написа:Дионте Уайлдър а той е почнал на 26 ако не се лъжа.

Хахаха, NBT, спечели скункса. :-)
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот NBT на 21 Яну 2017, 22:33

Еми не му следя кариерата толкова може и малко по-рано да е започнал.Но сравнително късно е почнал да тренира бокс.Далече ми е от любимците.
Аватар
NBT
 
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Май 2014, 22:53
Град: London

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот Sunrise на 21 Яну 2017, 23:39

Е как не си му фен бе ти боготвориш всички негри! В Лондон бараш ли се със Сомалийците? :roll:
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот Кървавия на 22 Яну 2017, 12:16

Карелин,дай мнение за Поветкин и за..Карелин.
Кървавия
Кървавия
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Яну 2017, 10:27
Град: София

Re: Бокс - обща дискусия.

  1     Мнениеот Карелин на 23 Яну 2017, 22:28

Александър Поветкин ми любимец от много години. Още като аматьор му симпатизирах.Дребен е за тежката категория. Яд ме е за мача срещу Кличко, но това е положенито. А с този измислен допинг вече приключи с шампионските амбиции.
За Александър Карелин каквото и да напиша ще е малко. Жалко за последната му среща. Нещо интересно за трите му олимпийски титли - първата му е за СССР, втората за ОНД, а третата за Русия. И има 100% успеваемост в ММА - един мач и една победа. :-)
Аватар
Карелин
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Сеп 2014, 22:19

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот Кървавия на 23 Яну 2017, 22:50

На мен Сашата ми е любимеца от тежките,агресивен боксьор,биткаджия и типичен руски бокс - само напред.Искрено,искрено се надявам да има някаква надежда и да успее да се върне в бокса,защото потенциал като неговия да бъде пропилян заради някакви си НИЩОЖНИ количества от нещо,което дори не може да окаже ефект в толкова малка дозировка..жалко,наистина много жалко.....яд ме е адски..а Карелин е..ми не може да се опише,човече..не може..няма такава дума ,която да го опише.
Кървавия
Кървавия
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Яну 2017, 10:27
Град: София

Re: Бокс - обща дискусия.

  0     Мнениеот KungLao на 04 Мар 2017, 22:26

Тази вечер има няколко много интересни битки.

David Haye vs Tony Bellew. Определено успяха да хайпнат фенмасата с изцепките си по пресконференциите. Очаквам победа за Haye, тъй като Bellew никога не се е бил в тежка категория, а на кантара Хай изглеждаше в много по-добра форма.

Keith Thurman vs Dany Garcia - един от най-очакваните мачове за тази година. Страхотно е когато един срещу друг се изправят двама непобедими шампиони като специално в тази категория (147), това не се е случвало от 1999. Търман е фаворит и според мен ще спечели този мач. Силата на ударите му е по-голяма от на Гарсия, а също така през последните години се изправи срещу по-силни противници. Въпреки всичко Дани Гарсия е един от най-добрите боксьри в света и никога не трябва да бъде отписва. Питайте Амир Кан и Лукас Матисие :)
KungLao
KungLao
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Дек 2016, 19:47
Град: burgas

ПредишнаСледваща

Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron