Най-големият сайт за бойни спортове

       

Групови тренировки по Бокс

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Групови тренировки по Бокс

  0     Мнениеот lennox на 30 Окт 2016, 19:30

Здравейте на всички. Разгледах форума и не намерих това, което ме интересува, Затова реших да се регистрирам и да попитам. Тренирам Бокс известно време, но смених три клуба поради една единствена причина. Започваш да тренираш - обясняват ти "А" и "Б" в бокса и си дотам, след това сам си си учител. Незнам дали го правят заради пари или друго, но според мен това е неуважение към спорта. Не искам някой да се занимава индивидуално с мен това ми е ясно, но все пак търся клуб, който провежда групови тренировки . Загрявка, основна част, техники, спаринги и т.н. Един вид като има тренировка трениора да си преподава бокс и групата да се учи, а не всеки да си прави каквото иска, а трениора да си пие кафе някъде. Съжалявам ако звуча по грубо, но имам чувството, че много трениори не уважават спорта, което е жалко.
Ще съм благодарен ако някой ме насочи към сериозен клуб, няма да споменавам имена на тези където съм тренирал, да не правя анти реклама.

Благодаря ! тренирайте здраво и уважавайте спорта !
lennox
lennox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Окт 2016, 19:20
Град: София

Re: Групови тренировки по Бокс

  0     Мнениеот Qk на 31 Окт 2016, 11:35

Може ли да ми напишеш на лично съобщение кои са тези клубпве?
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Групови тренировки по Бокс

  0     Мнениеот lennox на 31 Окт 2016, 12:53

Защо трябва да ти пиша на лично кои са тези клубове ?! Ако исках щях да ги напиша и тук. Въпроса ми е къде се провеждат групови тренировки с трениор, който учи на бокс, а не си развява ***. Гледам, че и колегата е пуснал подобна тема за Тренировки по Джудо https://mma.bg/forum/viewtopic.php?f=22&t=3012 , явно наистина е така положението за жалост, но при него поне трениора е тренирал някой хах. Иначе ти е добра идеята да кажеш на тренера че искаш да се състезаваш, може да го пробвам :Д Спомням си едно интервиу на Кубрат където разказваше как е започнал да тренира и с баща му са обикаляли клубовете, за да се спрат на сериозен и повечето са били в това положение и накрая го е записал в ЦСКА : ) Там не съм тренирал и ако някой има представа или тренира там да драсне един ред как протича тренировката.
lennox
lennox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Окт 2016, 19:20
Град: София

Re: Групови тренировки по Бокс

  0     Мнениеот Qk на 01 Ное 2016, 14:37

Питах,защото мисля да почна да тренирам бокс,а иначе в по-големите клубове състезателите са с приоритет и няма да ти обръщат много внимание.
По-добре да намериш клуб,в който не тренират много хора,за да може треньора да обръща внимание на всеки .
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Групови тренировки по Бокс

  0     Мнениеот lennox на 01 Ное 2016, 21:10

Ясно:) Аз съм съгласен да обиколим клубовете и да видим как са тренировките. Ако и някой друг има желание да се съберем по голяма група ще е супер. Та може и по сериозно да подходят някъде като сме по голяма група : )
lennox
lennox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Окт 2016, 19:20
Град: София


Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron