Най-големият сайт за бойни спортове

       

Еволюцията в бокса

Новини, събития, дискусии относно всичко що е страйкинг и тупа-лупа.

Re: Еволюцията в бокса

  0     Мнениеот KCD2 на 16 Фев 2016, 13:33

Роки е отнасял толкова много бой,че в днешно време мачовете му срещу Уолкът,Чарлс и Мур щяха да бъдат спрени от съдиите и докторите.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Еволюцията в бокса

  0     Мнениеот българиец на 16 Фев 2016, 17:03

Някак никак не му се е отразил, колкото и да не ти е приятно е голям и това му е даденост - прекарал е има-няма 10 секунди общо за цяла кариера в нокдауна и то леки. Той и Али бая мариз е отнесъл и сега супа не сърба с лъжица. А в днешно време не само няма 15 рунда, ами няма и подобни мъжкари.

Няма никакво основание за спирането на тези срещи, срещу Чарлз му дават един рунд, заради травмата и той го убива за 45 секунди. Просто са по-големи мъжкари били бойците. Фрейзър се бие с едно око цяла кариера например, сега може би щяха да го отрежат от бокса изобщо.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Еволюцията в бокса

  0     Мнениеот KCD2 на 16 Фев 2016, 19:22

В какъв смисъл да не ми е приятно?
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Еволюцията в бокса

  1     Мнениеот pikaso1212 на 16 Фев 2016, 23:01

Марсиано действително е дребен и не върви много-много да го сравняваме със сегашните тежки. Как обаче го виждате в сравнение със сегашните боксьори, които са на неговите килограми?
Иначе ми е интересно някой, който разбира повече от бокс да направи анализ на чисто техническата страна на старите шампиони. Примерно как бихте коментирали играта с крака, ескиважите, ударната техника и други чисто технически аспекти в играта на шампионите Марсиано, Джо Луис, Сони Листън, Флойд Патерсън, Уолкът и Чарлз? Интересно ми е, ако можете да изкажете мнение за техниката на още по-старите шампиони като Тъни, Демпси, Уилард, Джефрис или Джак Джонсън, но предвид лошото визуално качество на клиповете със срещите им ще бъде трудно да се дават каквито и да е оценки за играта им.
pikaso1212
pikaso1212
 
Мнения: 36
Регистриран на: 23 Дек 2011, 11:19
Град: Plovdiv

Re: Еволюцията в бокса

  0     Мнениеот pikaso1212 на 30 Авг 2017, 11:51

Някой по-запознат с техниката на бокса може ли да отговори на въпросите ми от предния ми пост?
pikaso1212
pikaso1212
 
Мнения: 36
Регистриран на: 23 Дек 2011, 11:19
Град: Plovdiv

Предишна

Назад към Бокс и кик-бокс

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron