Най-големият сайт за бойни спортове

       

Трениворки по граплинг в Пловдив

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

Трениворки по граплинг в Пловдив

  0     Мнениеот BulgarianBoy на 19 Яну 2010, 17:43

Извинявам се за спама, някой знае ли дали има клуб по граплинг в Пловдив?
BulgarianBoy
BulgarianBoy
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Окт 2009, 20:00
Град: Пловдив

Re: Трениворки по граплинг в Пловдив

  0     Мнениеот spanky на 20 Яну 2010, 16:04

Вече по чист граплинг тренировки мисля че не останаха. Игра на земя се тренира тук:
https://mma.bg/clubs/view/0/0/372/
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Трениворки по граплинг в Пловдив

  0     Мнениеот katana на 20 Яну 2010, 18:47

борим се ,заключваме се..но при нас не е чист граплинг,а по скоро използване на заключващи и душащи (граплингови ,джудо,самбо и БДЖДЖ) техники в свободния бой..в тренировките по ММА наблягаме доста на страйка-и в стойка и на земя,такова е виждането на клуба за ММА..това че в някои клубове ММА=само на граплинг си е тяхно виждане за нещата..
чист граплинг и аз не знам къде има вече,след като Любо замина за софия..
ама защо ми се струва че автора на темата снощи беше в нашата зала???
имах зададен същия въпрос след тренировка ,от едно момче от публиката-хем иска ММА,ама повече граплинг няма ли ..на предложението ми да отиде в граплинг клуб-отговора беше не...
е,може и да бъркам..може да са различни хора....знам ли вече..много хора търсят баш това което го няма,а най лошото е че очакват да станат като Станислав Недков за месец-два..
първа тренировка,никога нищо не тренирал-и ми задава въпрос -кога тази година има състезание,че искам да участвам?? кажете ми как да отговоря,за да бъда реалист,и да не го секна в същото време?
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Трениворки по граплинг в Пловдив

  0     Мнениеот roosttylor на 02 Апр 2015, 16:08

хайде бегай бе, сериозно ли бе? капоейра ли се казва това изкуство? И как се играе този танц? Сигурно е много опасно. Каски носят ли се? Такива за мотористи
ahsan
roosttylor
roosttylor
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Апр 2015, 15:58
Град: faisalabad


Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта