Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бойно Самбо / ММА във Варна

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот x2dz на 22 Авг 2009, 11:32

Здравейте на всички,

В близките половин-един месец ще се местя във Варна да следвам. След като попрерових половината интернет имам няколко въпроса, нека компетентните да коментират - ако се наложи и на ЛС, защото ще искам телефони и т.н. да не излезе реклама.

Интересувам се от Бойно Самбо и ММА - достигнах до извода, че във Варна най-добрия избор в тази насока е да отида при Анатоли Желязков - зала Локомотив /самбо клуб Лъвовете/, зад цирковата площадка. Нека някой да сподели актуална информация - тренира ли се още там, впечатления и телефон за контакти, тъй като ми се иска да звънна първо на тренера да попитам кога да отида, че да може да ми отдели 5-10 минути, тъй като специално за това ще се хвърля до Варна. Също така чух, че при тях се тренирало и ММА - това вярно ли е?

Общо взето натам съм се насочил - нека, ако някой знае други читави алтернативи в тази насока /Бойно Самбо, ММА/, да сподели...

Благодаря предварително. :idea:
Аватар
x2dz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Авг 2009, 17:01
Град: Шумен

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот Sveto на 22 Авг 2009, 20:59

Правилно си се насочил,др. клубове по самбо във Варна няма,( а ММА тренират и в клуб York).През август почиваме.Кога ще са тренировките през септември още не се знае.
Sveto
Sveto
 
Мнения: 8
Регистриран на: 17 Ное 2008, 21:17
Град: Varna

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот x2dz на 22 Авг 2009, 23:42

Мерси за отговора.

Изнамерих още малко информация, според която Анатоли е треньор и в Спортен Клуб "Одесос", който също е с насока бойно самбо...? Да не би информацията да е стара или да има някаква грешка? Някой може ли да разясни?

Реално в момента продължавам да се чудя какво да правя - все още не успявам да намеря някакъв телефон за контакт със Самбо Клуб "Лъвовете", за да поискам някаква информация, нито някакъв телефон директно на тренера да го питам как стоят нещата...

Започвам да си мисля, че единственият вариант, който ми остава е да се хвърля до Варна и лично да отида в клуба, надявайки се да уцеля някого там... Sveto - въпреки, че почивате този месец, знаеш ли дали ще има някой там, който да може да ми даде някакъв телефон или нещо?

Причината толкова да съм заритал, преди още да съм се преместил окончателно е, че обикновенно септември месец има прилив на хора и бих искал да видя как протича една тренировка и да поговоря с тренера евентуално да ме има впредвид, да не се прецакам като отида накрая да има прекалено много народ, тъй като от страшно много време искам да тренирам при истински треньор, а разбрах, че Анатоли е много пекан и прави шампиони, да не говорим, че и той самият си ги има постиженията... :)

Благодаря на всеки, отделил времето да прочете писанията ми и евентуално реши да помогне.
Аватар
x2dz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Авг 2009, 17:01
Град: Шумен

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот Sveto на 23 Авг 2009, 18:04

Инфо то ти е старо.Клуб "Одесос" отдавна не съществува.
Нещата стоят така - щом разбера кога почваме тренировки ще ти пиша на лични-Идваш и почваш !
Sveto
Sveto
 
Мнения: 8
Регистриран на: 17 Ное 2008, 21:17
Град: Varna

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот x2dz на 23 Авг 2009, 18:09

Мерси много, че си отделил времето да прочетеш всичките глупости, които съм изписал...

В такъв случай - ще чакам да пишеш и ще се видим на тренировка ;)

Поздрави.
Аватар
x2dz
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Авг 2009, 17:01
Град: Шумен

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот myth на 25 Авг 2009, 12:07

би ли писал в форума кога почват тренировките да зная искам и аз да потренирам :)

Редакция: Писането на кирилица е задължително!
myth
myth
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Ное 2008, 18:09
Град: Varna

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот Fear на 02 Сеп 2009, 14:54

Да наистина вземи напиши в темата кога започват тренировките защото и аз съм заинтерсован !
Fear
Fear
 
Мнения: 79
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:51
Град: Варна

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот Sveto на 02 Сеп 2009, 17:30

Понеделник.вторник.четвъртак и петък от 8 ч.сутринта в залата по борба на Локомотив.
Sveto
Sveto
 
Мнения: 8
Регистриран на: 17 Ное 2008, 21:17
Град: Varna

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот Fear на 02 Сеп 2009, 17:42

8 сутринта много рано ми се струва eek
Иначе мерси за инфо тези дни ще отида да видя :)
Fear
Fear
 
Мнения: 79
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:51
Град: Варна

Re: Бойно Самбо / ММА във Варна

  0     Мнениеот myth на 02 Сеп 2009, 18:28

а колко време продалжава една тренировка :?
myth
myth
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Ное 2008, 18:09
Град: Varna

Следваща

Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron