Най-големият сайт за бойни спортове

       

тренировки по ??? в Пловдив

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот kotaka на 20 Фев 2009, 18:13

Искам да попитам къде мога да тренирам Бокидо,ММА или друго бойно искуство което не отстъпва по нищо на ММА в Пловдив.
kotaka
kotaka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Фев 2009, 18:10
Град: Plovdiv

Re: тренировки по???

  0     Мнениеот oho на 20 Фев 2009, 19:32

Бокидо може да се тренира единствено в клуб Гладиатор в София:
https://mma.bg/clubs/view/0/0/360/
Друго нещо, което не отстъпва на смесените бойни изкуства (MMA) е бойното самбо, само че при него имаш специално облекло, което има важна роля в техниките.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: тренировки по??? в Пловдив

  0     Мнениеот kotaka на 20 Фев 2009, 19:50

бойно самбо къде в Пловдив мога да тренирам?
kotaka
kotaka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Фев 2009, 18:10
Град: Plovdiv

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот spanky на 21 Фев 2009, 10:58

Тренировки в Пловдив по MMA (или нещо подобно - уличен бой) до колкото си спомням имаше някъде в кв. Кичука. Някакъв мъж преподаваше долу-горе на средно ниво. Такива спомени имам. А за бойно самбо може да провериш на стадион Лаута.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот oho на 21 Фев 2009, 11:13

В Пловдив не съм много в час къде има такива тренировки, но може да се насочиш и към кудо ако те интересува. Там се тренират също различни техники в стойка и на земя, макар да не е MMA. Тренировки по кудо има в училище "Кочо Честименски" от 19:00.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот kotaka на 21 Фев 2009, 16:47

spanky написа:Тренировки в Пловдив по MMA (или нещо подобно - уличен бой) до колкото си спомням имаше някъде в кв. Кичука. Някакъв мъж преподаваше долу-горе на средно ниво. Такива спомени имам. А за бойно самбо може да провериш на стадион Лаута.
Аз живея в кичука и до сега не съм чул има почти всичко друго,но за уличен стил нз ако може да дадеш подробности.
Последна промяна kotaka на 21 Фев 2009, 16:49, променена общо 1 път
kotaka
kotaka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Фев 2009, 18:10
Град: Plovdiv

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот kotaka на 21 Фев 2009, 16:49

oho написа:В Пловдив не съм много в час къде има такива тренировки, но може да се насочиш и към кудо ако те интересува. Там се тренират също различни техники в стойка и на земя, макар да не е MMA. Тренировки по кудо има в училище "Кочо Честименски" от 19:00.
Мерси много кудото ми се вижда подходящо само ще изчакам spanky ако даде подробности за ММА или уличния стил и ша прецена къде да отида.
kotaka
kotaka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Фев 2009, 18:10
Град: Plovdiv

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот spanky на 22 Фев 2009, 02:20

Не знам точно къде се намира този човек и дали все още преподава. Това не помня от кога го знам за уличния бой, беше преди време и ми го бяха казали, не съм тренирал нито ходил там. Имам някои предубеждения за кудо затова ще се въздържа от коментар. Във форума мисля че има доста момчета от Пловдив, със сигурност някой знае повече от мен за школите по свободни стилове там.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот vanio на 22 Фев 2009, 12:51

kotaka искам да те попитам понеже си от кичука дали знаеш каде тренират леон комба кик-бокс.
vanio
vanio
 
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Фев 2009, 20:19
Град: plovdiv

Re: тренировки по ??? в Пловдив

  0     Мнениеот kotaka на 22 Фев 2009, 17:58

vanio написа:kotaka искам да те попитам понеже си от кичука дали знаеш каде тренират леон комба кик-бокс.
Нз дали става дума за тоя клуб шот нз името,но кик бокса при Сашо и Пламен е на хоризонт 30 лв на месец са тренировките залата е нова.Мисля,че за тая зала става въпрос.
kotaka
kotaka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 20 Фев 2009, 18:10
Град: Plovdiv

Следваща

Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron