Най-големият сайт за бойни спортове

       

Кудо - Варна

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

Кудо - Варна

  0     Мнениеот TheGuardian на 09 Юни 2015, 01:24

Здравейте хора. Знам че във Варна няма Кудо като цяло. Преди няколко дни се натъкнах на едно интересно интервю с Емил Златев в което той , твърдеше че развива Кудо във Варна от година и половина. Не познавам човека и не знам за какво става въпрос - та ми стана интересно има ли отделни тренировки по Кудо които той да провежда и изобщо някой тренира ли при него ?
TheGuardian
TheGuardian
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Юни 2015, 01:19
Град: Варна

Re: Кудо - Варна

  0     Мнениеот Zeldir на 16 Юни 2015, 10:11

Като цяло и той не е наясно какво точно преподава- Шотокан ли, Кудо ли или нещо друго. Ходил съм на няколко тренировки там, като цяло клубът е слаб и нивото на трениращите е посредствено. Ориентирай се към клубове, които печелят много медали на първенства- "Десант", ЦПК Варна, ТИМ Варна и т.н. Иначе като добро ниво на Кудо има само в Бургас и Пловдив, според моите наблюдения. Във Варна е най-добрата киокушин школа, както и много класни кикбоксови и тай бокс школи. Личното ми мнение е да се ориентираш натам. 8)
Аватар
Zeldir
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Дек 2010, 19:23
Град: Varna

Re: Кудо - Варна

  0     Мнениеот steamgrasp на 17 Юни 2015, 12:00

Нивото на кудо в България е най-добро в клуб Виктори 1-Пловдив, след тях е Виктори- София..Момчетата от Бургас имат желание ,но имат доста да научат (не само технически) докато се доближат до истинското кудо :DD
steamgrasp
steamgrasp
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юли 2014, 13:17
Град: Пловдив

Re: Кудо - Варна

  0     Мнениеот TheGuardian на 17 Юни 2015, 18:53

steamgrasp написа:Нивото на кудо в България е най-добро в клуб Виктори 1-Пловдив, след тях е Виктори- София..Момчетата от Бургас имат желание ,но имат доста да научат (не само технически) докато се доближат до истинското кудо :DD



Напълно съм съласен , но все от някъде трябва да се започни както във Бургас така и във Варна.
Колега да попитам - на състезанието което беше май месец , имаше ли представители от Варна?
TheGuardian
TheGuardian
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Юни 2015, 01:19
Град: Варна

Re: Кудо - Варна

  0     Мнениеот steamgrasp на 18 Юни 2015, 13:18

TheGuardian написа:
steamgrasp написа:Нивото на кудо в България е най-добро в клуб Виктори 1-Пловдив, след тях е Виктори- София..Момчетата от Бургас имат желание ,но имат доста да научат (не само технически) докато се доближат до истинското кудо :DD



Напълно съм съласен , но все от някъде трябва да се започни както във Бургас така и във Варна.
Колега да попитам - на състезанието което беше май месец , имаше ли представители от Варна?

Нямам лични впечатления от Кранево... Но участвах в това което се проведе този месец: Представители от Варна мисля че нямаше.. но пък имаше от Несебър.. (не съм сигурен)...
steamgrasp
steamgrasp
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юли 2014, 13:17
Град: Пловдив


Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: AdsBot [Google] и 2 госта

cron