Най-големият сайт за бойни спортове

       

Тренировки за любители в Русе

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

Тренировки за любители в Русе

  0     Мнениеот FarmerBurns на 16 Дек 2014, 22:49

Бих искал да тренирам борба в Русе, не съм дете или тинейджър, нямам опит точно в борбата, тренирал съм джудо. Всъщност повече се интересувам от ММА и от бойни изкуства като цяло, но си мисля, че по-лесно ще напредна, ако тренирам всичко по отделно. Нямам някакви амбиции, освен да си тренирам за кеф. Борбата повече ме привлича, ама бих тренирал и бокс, кик бокс, граплинг, БЖЖ... Всичко ще ми е забавно.
Та, въпросът ми е какви клубове има в Русе, които ще ме приемат.
За ММА знам къде се провеждат, в една зала до стадион Дунав, от 19 часа, което ми е идеално време (в залата на джудистите). Бокс мисля, че има пак до стадиона в друга зала, но доколкото разбрах е от 5 часа, което ми е рано.
Борба има до стадион Локомотив, но не знам кога са тренировките там и дали ще ме вземат.
Други клубове не съм чувал. Който има някакво инфо, да сподели. Ще е добре да има цялата информация в една тема, та всеки, който проверява сайта да може да гледа.
FarmerBurns
FarmerBurns
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2014, 21:48
Град: Ruse

Re: Тренировки за любители в Русе

  1     Мнениеот faro на 17 Дек 2014, 19:53

Ами то цялата информация си я има на едно място много отдавна. Секция Клубове и търсиш по град и БИ / БС

https://mma.bg/klubove/ruse/*/
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Тренировки за любители в Русе

  0     Мнениеот FarmerBurns на 18 Дек 2014, 11:52

Благодаря, не знам как съм я пропуснал тази страница.
FarmerBurns
FarmerBurns
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2014, 21:48
Град: Ruse


Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron