Най-големият сайт за бойни спортове

       

Индивидуални тренировки по бокс и мма

Дискусия относно клубовете по бойни изкуства в страната - ако си търсите място, където да тренирате или да препоръчате такова.

Индивидуални тренировки по бокс и мма

  1     Мнениеот alexander14 на 09 Фев 2013, 17:09

Привет и от мен :) . Решил съм да започна да тренирам бокс и мма. Досега съм тренирал известно време муай-тай и айкидо /много кратко/. Може ли да ме опътите къде в София се провеждат индивидуални тренировки ? Възможно най - близо до парка Заимов, ако може. Благодаря ви!
alexander14
alexander14
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2013, 16:44
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  1     Мнениеот kuzman на 09 Фев 2013, 18:59

По принцип, добри клубове има на много места.
Близо до Заимов ще ти дойде Националния Стадион -> там има тренировки по ММА в клуб "Pitbull Bokido" с треньор Емил Казаков и тренировки по бокс в клуб "Национал" с треньори Мартин Кръстев, Цачо Андрейковски и др., по едно време и Боби Бояджиев водеше там, но не съм сигурен дали още е там.
Виж в графата "Клубове" на сайта, за да добиеш представа за треньорите, часовете, както и цените за индивидуална тренировка/тренировка в група/срочен абонамент и т.н., абе каквото те интересува.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  0     Мнениеот alexander14 на 09 Фев 2013, 19:52

Благодаря за отговора. Клуба в националния стадион за съжаление не ме устройва :(. В раздела клубове ми излизат само 5 боксови клуба в София :(.
alexander14
alexander14
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2013, 16:44
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  1     Мнениеот rck8888 на 09 Фев 2013, 20:42

Колега отгоре ти е дал доста вярна информация, че до парка Заимов това е най-близо. Иначе до хотел Плиска се пада боксовата зала на Академик (треньори Мефата и Бойко), залата на ЦСКА в боксовата зала на ЦСКА. Близо до Заимов - зад ИСУЛ има зала, където тренират клуб зона "Б". Има и други зали, ама те вече са по-далече.
rck8888
rck8888
 
Мнения: 166
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:48

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  0     Мнениеот kuzman на 10 Фев 2013, 08:49

alexander14 написа:В раздела клубове ми излизат само 5 боксови клуба в София :(.

Има много клубове, които не са вписани горе - Академик, ЦСКА, Септември, абе мога много да изреждам. Въпроса е, че тебе те интересува нещо близо до заимов. Бокса на страна, там клуб все ще си намериш - въпроса е, че ММА клуб, който да ти е по-близо от Pitbull Bokido, няма да намериш. Другите ММА клубове са в студентски град (два броя), Овча Купел, около Лъвов Мост и срещу кучешкия парк. Тези клубове също са описани в "Клубове", та можеш да разгледаш за какво иде реч.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  0     Мнениеот CLXG86 на 10 Фев 2013, 12:21

kuzman написа:
alexander14 написа:В раздела клубове ми излизат само 5 боксови клуба в София :(.

Има много клубове, които не са вписани горе - Академик, ЦСКА, Септември, абе мога много да изреждам. Въпроса е, че тебе те интересува нещо близо до заимов. Бокса на страна, там клуб все ще си намериш - въпроса е, че ММА клуб, който да ти е по-близо от Pitbull Bokido, няма да намериш. Другите ММА клубове са в студентски град (два броя), Овча Купел, около Лъвов Мост и срещу кучешкия парк. Тези клубове също са описани в "Клубове", та можеш да разгледаш за какво иде реч.

Кой е този ММА клуб срещу Кучешкия ?
CLXG86
CLXG86
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Дек 2010, 10:20
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  0     Мнениеот kuzman на 10 Фев 2013, 14:35

CLXG86 написа:Кой е този ММА клуб срещу Кучешкия ?

Клуб "Спарта" с треньор Стефан Миленков. В 139-то училище се провеждат тренировките, мисля. Там се набляга предимно на играта в стойка. До колкото знам и съм чувал, се оттренира и защита от сваляния на земята, защити от ключове и т.н., общо взето всичко, което може да ти помогне да задържиш играта на крака.
Не съм тренирал там, та нямам лично мнение за самия клуб и не мога да се ангажирам с това да кажа до колко е конкурентен на Bokido веригата на Кирил Алексиев. Общо взето, по аматьорските състезания (било то ММА или граплинг), от софийските клубове са най-резултатни хората от Pitbull/Gladiator Bokido и хората от Real Pain.
Аватар
kuzman
 
Мнения: 147
Регистриран на: 06 Мар 2011, 20:12
Град: Sofia

Re: Индивидуални тренировки по бокс и мма

  0     Мнениеот Skoidats на 10 Фев 2013, 17:22

alexander14 написа:Привет и от мен :) . Решил съм да започна да тренирам бокс и мма. Досега съм тренирал известно време муай-тай и айкидо /много кратко/. Може ли да ме опътите къде в София се провеждат индивидуални тренировки ? Възможно най - близо до парка Заимов, ако може. Благодаря ви!


Ако си до Заимов оттам минава 20 трамвай, който буквално стигаш до залата на ЦСКА по бокс (където има Бокс и Муай-тай) за около 15 минути, но тренировките по муай-тай са с по-късен час и прибирането ще ти става след 22 часа. Вариант е и националния Стадион Васил Левски пак е на 5 минути от Заимов пеша, там има клуб по бокс "Национал" и ММА Питбул Бокидо, за другите места не знам какво е нивото не съм ходил.

Поздрави !
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София


Назад към Клубове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron