Най-големият сайт за бойни спортове

       

Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот mishok на 22 Ное 2012, 19:39

Aramis написа:Филма се казва "Мемоарите на един луд: Раждането на мишока". Става за гледане, не е толкова лош.

Що за мнение е това ? Не е и по темата!
mishok
mishok
 
Мнения: 112
Регистриран на: 04 Юли 2010, 18:43
Град: milano

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот Aramis на 22 Ное 2012, 20:34

mishok написа:
Aramis написа:Филма се казва "Мемоарите на един луд: Раждането на мишока". Става за гледане, не е толкова лош.

Що за мнение е това ? Не е и по темата!


Е какво се жалваш сега? Нали ме пита за заглавието на филма, който си гледал.

Ето сега ще пиша по темата. Ще разкажа, какво се случи миналата седмица в залата, в която тренираме УФЦ аз и Мишока. Няма да обяснявам подробно как протичат тренировките ни, то е ясно. Отиваме двамата с Мишока в залата, пускаме си клипчета на техники от нета и гледаме. Като приключим сме научили всичко до съвършенство, без отработване. Чиста работа. Оня ден обаче, се случи нещо различно. Тъкмо ни падна батерията на лаптопа и трябваше да приключим тренировката по-рано и през вратата влезе Халипи, нашия враг от съседната зала. Водеше със себе си 40 черни нинджи-негови ученици. Честно да ви кажа бяха си страшни. Черни качулки, шурикени, абе пълен арсенал. Аз се уплаших, разбира се, но Мишока запази хладнокръвие. Следващите действия станаха за секунди. Мишока преби всички нинджи. Направо ги разказа със тухли и душене от борбата. Беше страшно! Халипи реши да се оттегли за момента, но заплаши с Мосад. След това Мишока събра пребитите на един куп, прекръсти ги и им чете жития. После си тръгнахме. Ми май е това.
Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.-Лао Дзъ
Аватар
Aramis
 
Мнения: 456
Регистриран на: 08 Яну 2009, 01:41
Град: София

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот mishok на 22 Ное 2012, 21:16

Aramis аз не тренирам със тебе нищо в никаква зала, не те и познавам.
Какви са тези нинджи, има в реалноста наистина нинджи ?
Да не си се напушил.
Единствено позна за тухлата, да ако имам възможност и искам да постигна максимални поражения - винаги бих използвал предмет или оръжие.
За щастие сега мисля по един различен начин и доста трудно влизам в бой. Трябва да ме поставят на тясно и да нямам избор. От работата ми на охранител пък доста се понаучих относно уличните битки и как протичат.
И накрая : не се четат жития на светиите, на хора които не искат да им се четат. На сила хубост не става.
п.п. народа е казал : мълчанието е злато. Да беше замълчал а? За нинджи ми пише :DD :DD :DD :DD
mishok
mishok
 
Мнения: 112
Регистриран на: 04 Юли 2010, 18:43
Град: milano

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот katana на 14 Фев 2013, 18:31

даммм,има няма година откак не съм чел и писал и що да видя?? Мишока сменил форума...
и все същите "рейтингови" истории...дали има някой да му се връзва още,не знам,но момчето си живее във филма..Арамис,включването на Халипи беше култово-респект( знаеш че той,заедно с Дако -дошу атараши са ми любимите анимационни герои) ..
за другите небивалици,написани от разни други звезди-като онзи,дето щял да блокира нож въобще не ми се говори...много биткаджи,много улични файтъри много нещо..и всичките са по-по-най,и нямат проблем да пребият всеки боксьор,каратист,борец-щот тва е улицата майна,там правила няма,боя кантар няма и пр. пр. заучени реплики....а ние,простите спортисти да си стоим в залата..аллах акбар и мир вам...
п.п. ако има някой ентусиаст ,който иска дами покаже как се блокира нож,палка и други такива секретни техники,както и величието на на крав мага-та на Халипи-приемам оферти на лични..
п.п. скоро ми се очертава пътуване с доста дълъг престой в милано,така че ако мишока е навит можем да потренираме съвместно
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  -3     Мнениеот slabaka555 на 04 Фев 2015, 05:47

според мен най ефективно е кроше в челюста с (метален бокс) ;)
slabaka555
slabaka555
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Юни 2014, 16:52
Град: Sofiq

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  1     Мнениеот katana на 24 Сеп 2015, 15:52

аееее,тая моя любима тема заспала..айде да я съживим малко ,споделете преживявания..
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  2     Мнениеот vilkata на 24 Сеп 2015, 17:30

От моят,за щастие скромен опит от 6 сбиваня на улицата,научих,че е най добре да се избегне боя колкото и изтъркано да звучи бийте се в залите а не на улицата и не за друго ами защото последствята след боя обикновено не са прятни също така винги ще има някои по-здрав и по-луд от вас.За стратегя няма правилна стратегя нито нагласа просто боят се случва много бързо и няма време за подготвяне на стратегя.Най общо казано пазете се да не ви наръгат,и другото зависи колко си луд защото в уличня бои освен ако не е оговорен няма правила.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  0     Мнениеот worldworrior на 24 Сеп 2015, 21:03

Интересна тема,наистина.Жалкото е,че вече нещата не са като едно време,да се решават 1vs1 и то само с юмруци и пот.В днешно време на мода е за провокиралия те, да скочат по няколко човека или да извади нож или пистолет и да те нарани.
NEVER SURENDER !!!!
Аватар
worldworrior
 
Мнения: 115
Регистриран на: 16 Юни 2015, 13:10
Град: ihtiman

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  2     Мнениеот katana на 24 Сеп 2015, 21:53

ножове винаги са се вадели,пищови също..там е спецификата на уличните конфликти,мина времето на един срещу един,самурайската чест и етика ги няма,важат принципите на нинджите-важна е победата
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Личен опит от улични боеве - заключения и съвети

  1     Мнениеот vilkata на 25 Сеп 2015, 00:18

Да за жалост стана практика смешници които са тренирали 2,3 месеца да се иживяват като стриит фаитъри,и да вадят ножове,палки,пистолети и какво ли още не.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron