Най-големият сайт за бойни спортове

       

Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот KCD2 на 07 Май 2015, 21:29

Грета,не си задала въпроса на правилното място :D С 2 думи ще ти кажа,че си зависи от човека.Спортист или не,зависи от човека.И в крайна сметка много от мъжете,които посягат cа провокирани от жените.А,жените,които ядат бой от комплексари,заслужават да ядат бой,понеже са се хванали с комплексар :D
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  2     Мнениеот greta1 на 07 Май 2015, 21:38

до KCD2'
Искаш да кажеш, че всички жени заслужават да бъдат удряни щом провокират?
О Господи! Дори и да има провкация от страна на жената, трябва ли мъжа да отвръща на това с удари?
greta1
greta1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:24
Град: Русе

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  3     Мнениеот KCD2 на 07 Май 2015, 21:56

greta1 написа:до KCD2'
Искаш да кажеш, че всички жени заслужават да бъдат удряни щом провокират?
О Господи! Дори и да има провкация от страна на жената, трябва ли мъжа да отвръща на това с удари?

Казах ти,всеки си има мнение по въпроса.Не го налагам на никой,само ти казвам,че много жени заслужават шамари,просто защото не знаят как да се държат.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  2     Мнениеот vilkata на 07 Май 2015, 22:24

Е зависи от мъжа главно.Не са редки случаите когато жените провокират мъжете.До сега един единствен път съм удрял жена и то по неина вина.Ще ти дам пример-тръгвам за тренировка и си сипвам протеин и тя ми вика пак ли бъркаш тя каши.В тоя момент я плеснах през лицето не казвам шамар защото беше наистина лекичко.А когато съм на химя даже не обръщам внимание.Демек не се бъркаи в това което не разбираш остави момчето да си тренира и всичко ще е ок.Добавките по никакъв начин не влиаият на агресята а химята в много редки случаи.Спортистите наистина знаят как да се отнасят с момичетата си по добър и обичлив мъж от спортист няма да намериш.А за това как спортистите биели обикновени хора по заведенята тя обикновени хора обикновено са пяни и или надрусани и бутат рамена псуват заплашват,демек просят си го.Всичките пъти в които съм участвал в сбиваня не са били по моя вина.Не го слушаи Хеитъра то името му подказа колко акъл има.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  3     Мнениеот KCD2 на 07 Май 2015, 22:39

Хейтъре,ставам ти фен брат :D :D
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  -4     Мнениеот хейтъра на 07 Май 2015, 22:52

http://www.vesti.bg/novini/petima-sportisti-prebiha-18-godishno-momche-4599291
а КCD2 zashto ne wzemesh da obiasnish na momicheto za podwizite na welikite boksiori kato Taisan i Iwendar Holiday? Za iznasilwaniata i poboishtata nad jeni. A za mma boreca Tiago Silwa koito bez malko da ubie jena si i beshe arestuwan? Za Tito Ortis i Antoni Jons koito prebiwat sistemno jenite si? A za sportista O'jei Simpsan koito e zaklal jena si?
хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  3     Мнениеот KCD2 на 07 Май 2015, 23:01

хейтъра написа:http://www.vesti.bg/novini/petima-sportisti-prebiha-18-godishno-momche-4599291
а КCD2 zashto ne wzemesh da obiasnish na momicheto za podwizite na welikite boksiori kato Taisan i Iwendar Holiday? Za iznasilwaniata i poboishtata nad jeni. A za mma boreca Tiago Silwa koito bez malko da ubie jena si i beshe arestuwan? Za Tito Ortis i Antoni Jons koito prebiwat sistemno jenite si? A za sportista O'jei Simpsan koito e zaklal jena si?

Спортистите са страшни! Ядат хора.Унищожават цели села и градове.Тероризират невинните! Но за всичко са виновни прахчетата и инжекциите! :D
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот българиец на 07 Май 2015, 23:03

Да, така е, само футболистите са нежни обаче. Те са морални, че чак набожни. Грета, най-добре с футболист!
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот ludvefira на 07 Май 2015, 23:24

Хахаха... какво става тука бе хора lol
Тоя хейтъра ебахти дивака ще излезе... то и аз съм му фен с това чувство за хумор :D
Грета - според мен най-добре ще е да поддържаш връзка с БИВШИ спортисти. Един вид по-сигурно е, че няма да избухва и да те наранява. Аз утре нямам тренировка следобед. Да поговорим на кафенце? :DD ;)
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron