Най-големият сайт за бойни спортове

       

Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  2     Мнениеот vilkata на 07 Май 2015, 23:38

[quote="ludvefira"]Хахаха... какво става тука бе хора lol
Тоя хейтъра ебахти дивака ще излезе... то и аз съм му фен с това чувство за хумор :D
Да бе голям сладур е! :D :DD :DD :DD :DD
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот goldenglory на 08 Май 2015, 00:03

хейтъра написа:http://www.vesti.bg/novini/petima-sportisti-prebiha-18-godishno-momche-4599291
а КCD2 zashto ne wzemesh da obiasnish na momicheto za podwizite na welikite boksiori kato Taisan i Iwendar Holiday? Za iznasilwaniata i poboishtata nad jeni. A za mma boreca Tiago Silwa koito bez malko da ubie jena si i beshe arestuwan? Za Tito Ortis i Antoni Jons koito prebiwat sistemno jenite si? A za sportista O'jei Simpsan koito e zaklal jena si?

Xaxaxaxaxa Ивендър Холидей lol lol lol lol lol lol
А "Премиерът" Бат Бойко ги ядял отдолу хахахахахаха какви образи има тук lol
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  1     Мнениеот greta1 на 08 Май 2015, 00:18

Много сте забавни момчета, но не мога да разбера кой се шегува и кой говори сериозно. Очаквам и момичета да се включат и да кажат какво е тяхното мнение.
greta1
greta1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:24
Град: Русе

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  5     Мнениеот goldenglory на 08 Май 2015, 00:24

greta1, в сайта си имаме само две момичета - Валентина и Марчела, но едва ли ще ти отговорят. Първата отсъства, защото е приета в болница, след като беше пребита от приятеля и, който е шампион на овчарски скок във с. Бакра, Видинско, а другата в момента също я няма, защото по цял ден пече наденици по черноморието, а вечерно време отпуска почиващите чужденци с еротични масажи lol lol lol lol lol lol lol lol
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  0     Мнениеот vilkata на 08 Май 2015, 01:06

greta1 написа:Много сте забавни момчета, но не мога да разбера кой се шегува и кой говори сериозно. Очаквам и момичета да се включат и да кажат какво е тяхното мнение.

Еми всички освен хеитъра мисля че бяхме сериозни.
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  1     Мнениеот new1 на 12 Май 2015, 16:29

Интересна тема. В общия случай всеки човек има заложена агресия в себе си. Интересно е колко му е висок прага на търпимост и какви фактори я отключват. При мен тренировката е начина да се справя със стреса през деня и постоянните проблеми, които всеки има. В резултат на това аргесията е някъде дълбоко заспала, но я има и ако ми се наложи да оцелявам някъде, тя ще се покаже в цялата си прелест.
Слагането на знак за равенство между спорт+хапчета(прахчета)=агресия е меко казано несериозно. По вероятно това да доведе до някакви здравословни проблеми при неправилна употреба и те вече да отключат въпросната агресия.
При наличието на една добра, любяща, кротка, умна и разбираща жена ситуацията с домашните шамари смятам, че е невъзможна. Но ако се случи обратното и примерно търси конфликта, обстрелва те с 60 думи в минута и 120 децибела глас, че може и да те замери с нещо .... колко са тези които няма да превключат в режим "оцеляване" ??!! ;)
new1
new1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2015, 15:52
Град: Asenovgrad

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  0     Мнениеот greta1 на 13 Май 2015, 02:47

Едва ли всички жени, които са били жертва на насилие са предизвикали това, а и не са малко случаите в които спортисти обичат да демонстрират надмощие както над мъже така и над жени.
greta1
greta1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:24
Град: Русе

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  0     Мнениеот vilkata на 13 Май 2015, 04:31

new1 написа:Интересна тема. В общия случай всеки човек има заложена агресия в себе си. Интересно е колко му е висок прага на търпимост и какви фактори я отключват. При мен тренировката е начина да се справя със стреса през деня и постоянните проблеми, които всеки има. В резултат на това аргесията е някъде дълбоко заспала, но я има и ако ми се наложи да оцелявам някъде, тя ще се покаже в цялата си прелест.
Слагането на знак за равенство между спорт+хапчета(прахчета)=агресия е меко казано несериозно. По вероятно това да доведе до някакви здравословни проблеми при неправилна употреба и те вече да отключат въпросната агресия.
При наличието на една добра, любяща, кротка, умна и разбираща жена ситуацията с домашните шамари смятам, че е невъзможна. Но ако се случи обратното и примерно търси конфликта, обстрелва те с 60 думи в минута и 120 децибела глас, че може и да те замери с нещо .... колко са тези които няма да превключат в режим "оцеляване" ??!! ;)

Абе за щастие не ми се е случвало.А ако се случи не режим оцеляване а режим "обезкостяване"!
vilkata
vilkata
 
Мнения: 224
Регистриран на: 18 Мар 2015, 17:53
Град: sofia

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот Heat на 13 Май 2015, 13:52

Жените са цветя и не е редно да ги третираме зле, но има ситуации и ситуации. Много често жените са много криви. Защо не са тихи, благи, ведри и разбрани?! Казваш и една, тя казва 200, дава наклон, дава зор, все не е на кеф, все нещо иска, злоупотребява с факта, че е момиче - а какво ще стане, какво ще ми направи, момиче ли ще удари. В някои случаи и посягат самите те. Едно момиче ако наистина е цвете, ако си има ъкъл в главата и стои мирно и тихо, няма от какво да се притеснява. Страховете са за нервозните, истеричките, за тия дето изневеряват, за тия дето не си мерят приказките. Относно трениращ или не, не е от значение. Ние тренираме от дълги години, в повечето случаи 3 пъти седмично, агресията има къде да я изразходваме, така, че не мисля, че това е причината. До човек си е.
Heat
Heat
 
Мнения: 47
Регистриран на: 06 Дек 2010, 14:44
Град: Sofia

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  1     Мнениеот new1 на 13 Май 2015, 16:32

Heat написа:Жените са цветя и не е редно да ги третираме зле, но има ситуации и ситуации. Много често жените са много криви. Защо не са тихи, благи, ведри и разбрани?! Казваш и една, тя казва 200, дава наклон, дава зор, все не е на кеф, все нещо иска, злоупотребява с факта, че е момиче - а какво ще стане, какво ще ми направи, момиче ли ще удари. В някои случаи и посягат самите те. Едно момиче ако наистина е цвете, ако си има ъкъл в главата и стои мирно и тихо, няма от какво да се притеснява. Страховете са за нервозните, истеричките, за тия дето изневеряват, за тия дето не си мерят приказките. Относно трениращ или не, не е от значение. Ние тренираме от дълги години, в повечето случаи 3 пъти седмично, агресията има къде да я изразходваме, така, че не мисля, че това е причината. До човек си е.

Подкрепям тази позиция. Точно до човек си е. Така че Грета внимавай с избора на човека, а ако е спортист или спортуващ според мен е добре.
new1
new1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2015, 15:52
Град: Asenovgrad

ПредишнаСледваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron