Най-големият сайт за бойни спортове

       

Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  1     Мнениеот greta1 на 07 Май 2015, 19:38

Здравейте момчета и момичета!
Нямам представа дали тук е мястото за такъв въпрос?! Аз съм момиче на 18 години. Допадат ми спортен тип мъже и ако случайно за в бъдеще имам връзка със спортист искам да знам предварително някои неща за моето спокойствие. Въпросът ми е дали спортистите са агресивни към жените и дали ако нещо не му хареса в думите ми или в държанието ми, ще посегне да ме удря? Аз знам че всички спортисти пият хапчета за мускули и сила и това води до голяма агресия, често се случва спортисти да бият обикновени мъже на обществени места и да са агресивни без причина. Чувала съм из затова как бият половинките си и ги унижават.

Ще съм благодарна ако получа съвет и отговор от възпитани и културни мъже и най-вече от жени които имат връзка и опит в отношенията си със спортисти!

Поздрави, Грета!
greta1
greta1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:24
Град: Русе

boikoborisov
boikoborisov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Дек 2014, 09:54

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  4     Мнениеот mmagringo на 07 Май 2015, 19:51

Скъпа Грета - може и да не е спортист и пак да посяга да те удря, до човека е според мен.

Бат Бойко времето се стопли,. намали я тази ракия малко !!!! ;)
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  2     Мнениеот tatoo на 07 Май 2015, 20:01

Миличка пиши ми на лично. Аз съм спортист и не бия жени.
Ще ти давам да ме удряш като си ми ядосана и да ме напляскаш по дуп?то ако съм непослушен (ass)
tatoo
tatoo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 28 Фев 2014, 07:18

хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  6     Мнениеот frankshamrock на 07 Май 2015, 20:40

хейтъра написа:Triabwa da znaesh che povecheto trenirashti sa dolni kompleksarcheta, piat wsiakakwi barkochi, ne im stawat pi6shkite i biat momichetata


Келеш недоносен, недей да пишеш глупости и да заблуждаваш момичето :twisted:
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  1     Мнениеот greta1 на 07 Май 2015, 20:47

До хейтъра"
Значи хапчетата и другите прахове, които пият, отключват агресия и неадекватно опасно поведение?
greta1
greta1
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:24
Град: Русе

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  -5     Мнениеот хейтъра на 07 Май 2015, 20:54

Mi da ti kwo mislish che e? Samo kompleksarchetata piat anaboli i dobawki shtoto imat chuwstwo za malocenost i tochno takiwa biat momichetata i gi unijawat. Az treniram na chisto i sam chist ne sam kompleksar kato powecheto tuk. Tuk wsichki sa na zob(hapcheta) i ubijdat i zaplashwat chak s ubiistwa.
хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  3     Мнениеот 4you на 07 Май 2015, 21:03

ГРЕТА заради ей такива тъпи глупаци като "хейтъра",си изграждате грешно мнение и представа за трениращите момчета.Вярно е че някои така наречени медикаменти и добавки увеличават тестостерона, а с това и агресията, но един трезвомислещ мъж ще използва агресията си в тренировъчната зала, а не на улицата или пред някоя жена.
4you
4you
 
Мнения: 53
Регистриран на: 28 Фев 2014, 06:25

Re: Спортистите агресивни ли са и посягат ли на жени??

  -4     Мнениеот хейтъра на 07 Май 2015, 21:13

Eto vijdash li Greta? Wsichki sa agresiwni kopleksarcheta tuk ot zoba i silnite dobawki. Az izkazah mnenie i zapochnaha da me obijdat. 4you ti si zadnik. Samo ne mi kazwai che Lubo Chuka, Bagata, Kobrata i Stakito i celia ni mma elit ne biat jeni . A lainarchetata koito trenirat i zobat hodat po ulicite da biat i iznasilwat momichetata.
хейтъра
хейтъра
 
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Апр 2015, 16:21
Град: пловдив

Следваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron