Най-големият сайт за бойни спортове

       

По - едър опоноент

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: По - едър опоноент

  0     Мнениеот borecakaratist на 04 Окт 2014, 22:07

Начи въобще да не са притесняваш ако е по голям от тебе.. Запуквай го деректно без да знае (ако имаш палка или друго оражие направо бои) Гледай да се целиш в лицето и краката или ако си в компания с поне от 5 човека почвайте шамари наред и шутове ритници и бой в гърба го удряйте и в бъбреците да пикае кръв после щото така който се праи на хората трябва да има бой за него. Ако си сам гледай да не го ядосваш ако не си в група или нямаш оръжие ми после го издебни с 10+ човека ;) . Ще насере много бързо като го забоцате. Гледай винаги да си носиш оръжие в себеси като нож,палка,тонфа,пистолет. Гледай ако го събориш на земята да го плускаш само с крака защото ако ти хване ръката може да те предърпа на зимята и ти да ядеш боя от неговата компания...Най ефективната техника е да му кажеш 1в1 искаш ли ? И без да очаква му изпери един щото в стрййт файта няма правила 8) ;)
borecakaratist
borecakaratist
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Окт 2014, 21:35
Град: На батки

Re: По - едър опоноент

  3     Мнениеот tanovsky на 06 Окт 2014, 08:58

И ти ще се насереш като поспиш няколко дена в ареста при циганите, пък може и в затвора, ако си навършил 18 г., в което се съмнявам. Я си пиши домашните и не давай такива съвети, че и те са наказуеми според наказателния кодекс!!!
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: По - едър опоноент

  1     Мнениеот KCD2 на 06 Окт 2014, 22:56

Много хора бъркат форума и сайта,за няква сбирщина побойници.Аз мисля,че не са такива.Всеки си тренира спорта и се стреми към това да бъде по-добър човек,спортист и т.н.Колкото до въпроса ти само ще ти кажа,че размера няма нищо общо в повечето случаи.Има си хора биткаджии по 60-70 кила изнасят хора по 100 като брашняни чували.Има и такива по 100 кила дето са луди из цялата глава и ще ти играят хоро на главата ако няма кой да те спаси.Моят съвет е да избягваш уличния бой по всякакъв начин.Аз лично съм бягал от бой,въпреки че смятам че без проблем щях да се справя.Просто настъпи момент в живота ми в който почна да ме хваща шубето,че може да направя беля.Удряш оня,той пада,удря си главата в земята и повече не става...Винаги изтръпвам при тази мисъл.Колкото по-силен ставах физически,толкова повече ми се набиваше в главата мисълта да избягвам физическата саморазправа.Не съм лежал нито по арести,нито по болници и съм благодарен за това и смятам нещата да си останат така.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: По - едър опоноент

  -1     Мнениеот borecakaratist на 07 Окт 2014, 17:36

Бил сам 24 ка в ареста и не ми пречи там да сам полицаите са мишоци биха ме и ме биха но пак се изправих!!! А за циганите бой над тях гадни цигани бой по главата и капачтките на карката!!! Да захапват махалото!!!!
borecakaratist
borecakaratist
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Окт 2014, 21:35
Град: На батки

Re: По - едър опоноент

  0     Мнениеот faro на 07 Окт 2014, 19:50

аре заключвайте темата и го банвайте тоя анимационен герой
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: По - едър опоноент

  0     Мнениеот nhikolla на 07 Окт 2014, 22:40

трола изригва...
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта