Най-големият сайт за бойни спортове

       

Нож ?

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Нож ?

  0     Мнениеот thetroublemaker на 23 Апр 2014, 19:36

Е принципно се старая да не гледам хората "лошо".Пък и вече си взех поука случи се малко след спортната палата посока попа.Бяхме аз и двама мои съученици,когато някъв мина и изгледа отгоре до долу едното момче,при което аз постъпих доста глупаво и извиках "Тоя па кво зяпа бе" и си продължаваме напред след няколко метра се обръщаме и гледаме ония навел глава и ни зяпа злобно,приятелите ми се уплашиха само от погледа му.Въпросният господинчо беше максимум 60 кила,може би някъв ултрас по вида му,и ако му вкарам една въпросът приключва.Но вътрешно усетих,че е твърде вероятно да извади нещо и отстъпих.В ситуацията сам си го търсех и вече не правя подобни глупости.И все пак това е частен случай,има идиоти дето почват да се заяждат просто ей така,щото си ги закачил като се разминавате,или щото имаш красиво гадже...
thetroublemaker
thetroublemaker
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Сеп 2013, 00:47
Град: София

Re: Нож ?

  0     Мнениеот borecakaratist на 04 Окт 2014, 23:30

Вадете ножовете и палките и бой докат не паднат 8) ;)
borecakaratist
borecakaratist
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Окт 2014, 21:35
Град: На батки

Re: Нож ?

  1     Мнениеот RIOT88 на 05 Окт 2014, 23:37

H&K USP Tactical 45. Нож ли? А сега де... lol
Аватар
RIOT88
 
Мнения: 83
Регистриран на: 22 Окт 2011, 21:14
Град: Sofia

Re: Нож ?

  1     Мнениеот sunko на 08 Окт 2014, 15:18

knife-dead
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Нож ?

  0     Мнениеот berserker на 08 Окт 2014, 20:40

Много хубава статия. Отговаря на всички въпроси.
https://mma.bg/statii/samootbrana/zabludi-otnosno-boya-s-nozh
berserker
berserker
 
Мнения: 41
Регистриран на: 23 Дек 2012, 17:09
Град: Sofia

Re: Нож ?

  0     Мнениеот sunko на 09 Окт 2014, 11:19

статии бол, ама няма кой да чете,
такъв мързел ги друса пуберите, ама иначе искат да стават нинджи и всички от съседния клас да се посират от страх само като ги видят....
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Нож ?

  -1     Мнениеот pipo на 09 Окт 2014, 21:50

sunko написа:статии бол, ама няма кой да чете,
такъв мързел ги друса пуберите, ама иначе искат да стават нинджи и всички от съседния клас да се посират от страх само като ги видят....


Ти па си много хубав, готин и патриот като даваш определение за цялото поколение заради някакъв в нета. Като си толкова по-умен и адекватен, защо сме на това дередже, при условие, че точно ТИ си избирал хората на власт в последните години? Политическата класа е виновна за паданието на ценностите и изродяването на част от новото покаление, а тъй като ти си ги избирал, то вината е и твоя. Да не говорим, че не моето поколение е разрушило строй, граден почти 50 години, строй по време, на който дръжавата ни е имала армия, порядък, сигурност, спортни успехи, бъдеще, индустрия, земеделие, инфраструктура. Ама ние сме виновни, че сърбаме твойте глупости, нали смешник?!
Аватар
pipo
 
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Ное 2012, 22:14
Град: София

Re: Нож ?

  0     Мнениеот българиец на 10 Окт 2014, 00:12

Бе то па един строй е било... Ние все към лошото клоним, сбъркан народ сме.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Нож ?

  0     Мнениеот sunko на 10 Окт 2014, 14:34

аз като е паднал този строй съм бил първи клас, ттова първо, второ ми омръзна всякакви хлапетии да питат глупости от сорта; кого, как и с каво да пребия еди кой си, как да правя лицеви опори, бокс или нинджуцо да тренирам, 10 или 16 унции и други подобни...в тази сайт има огромен набор от статии, ама кой да чете........мен поне не ме мързи, като ме интересува нещо, намирам го в търсачката и го чета и ако нещо не ми е ясно, тогава пускам тема.
Само още не се дискутира : боксерки или слипове да нося....?
sunko
sunko
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Фев 2013, 16:58
Град: софия

Re: Нож ?

  1     Мнениеот tanovsky на 10 Окт 2014, 17:04

Това излияние за красотата на соца ме прасна право в главата!!!;) Това, което по-големите искаме да кажем на по-малките в този форум е, че бойните изкуства не се тренират за да бием други хора на улицата, камо ли с ножове, палки и агитка от приятели. В какъвто и да е строй това не се толелира и се наказва. Тренирайте за удоволствие, здраво тяло и спокойствие на духа и не се псувайте по между си, особено скрити зад интернет анонимността си!
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron