Най-големият сайт за бойни спортове

       

Ориентация към боен спорт

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Ориентация към боен спорт

  1     Мнениеот argotomonos на 04 Юли 2013, 15:28

Здравейте всички ще карам направо та въпроса ми е към кое бойно изкуство да се насоча аз съм 56кг 1.74 висок 17 години тренирам в домашни условия с тежести от 3 месеца и бих казал, че има доста голям напредък взимал съм само креатин до сега и то не както трябва пил съм го за 2 месеца вместо за 4 седмици поради причината, че не всеки ден можех да тренирам... както и да е след ваканцията като почна училище ще ходя редовно на фитнес и ще си взема някой суроватъчен протеин за мускулна маса мисля, че съм с бърз метаболизъм ако не го бъркам с бавния качвам трудно килограми но свалям лесно не подлежа на качване на мазнини и постоянно се движа не мога да се задържа примерно един два часа на едно място и ако се задържа все ще мърдам наляво надясно :DD .Не знам кое бойно изкуство е подходящо за мен доста съм бърз както и в ръцете така и в краката имам приятели които тренират муай тай имам и такива които тренират таекуондо.Не съм запознат много с бойните стилове но мисля, че ми допада боя с ръце + крака лакти и колена и тук там някое завъртане и хватки.. мисля, че няма такова бойно изкуство понеже както казах малко по горе не съм запознат с бойните изкуства просто си знам тук там нещо от обща култура и гледане било то бой на живо или някое друго видео.Мисля да наблегна на клиповете да разбера повече за бойните изкуства и да избера към кое да "тръгна" така да се каже но от вас искам някой съвет и леко насочване ;)Мерси предварително.
argotomonos
argotomonos
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Фев 2013, 21:57
Град: Пловдив

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот Verm1n на 04 Юли 2013, 15:48

Ръста, килограмите и това твоите приятели какво тренират не са важни толкова колкото какво искаш да тренираш и кой спорт ти доставя удоволствие . Ако се колебаеш отиди на пробни тренировки , почти съм сигурен , че никъде няма да ти откажат. Ако ти харесва ударните спортове , отиди на бокс , муай тай , кик-бокс , киокушин , карате . Препоръчвам ти все пак да пробваш и други спортове като борба , бжж , джудо . Аз например почнах от бокс и се преориентирах към граплинга. Иии общо взето пробвай всичко и реши , нищо не губиш .
Аватар
Verm1n
 
Мнения: 42
Регистриран на: 14 Авг 2012, 13:19
Град: Пловдив

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот jamski на 04 Юли 2013, 16:04

MMA :DD
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот ludvefira на 04 Юли 2013, 22:13

Килограмите и височината ти са перфекни за Кик-Бокс и с тези данни можеш да доминираш там. Ако ти се отдава играта на земя няма за какво да си губиш времето - запиши се ММА.
П.п: Когато те бият /случаите ще са редки/ винаги ще се сещаш за съвета който съм ти дал :DD
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот bgwarrior на 06 Юли 2013, 23:31

Не е много удачно да питаш непознати по форумите какво да тренираш.
Направи така - погледни на клипове муай тай, киокушин, самбо, бокс, мма...след това отиди в залите по тези бойни изкуства..днеска на това, утре на следващото...направи единични тренировки или просто наблюдавай, виж кое ти допада на теб лично и пробвай.

Ако искаш да качваш килограми, мускулна маса...купувай месо колкото можеш, не разни нишестета.
bgwarrior
bgwarrior
 
Мнения: 19
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 22:22

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот UNDERDOG на 11 Сеп 2013, 13:38

Верно е..не е нужно да питаш по форумите.Тук всеки ще те насочи към това което на него му харесва!За да не се чудиш много директно отиди в зала по ММА.Зависи от кой град си де,но ако си от София проблем никакъв!
UNDERDOG
UNDERDOG
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Авг 2013, 13:42
Град: Плевен

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот Anabia159 на 25 Окт 2014, 13:44

Ако говорим за бокс - прибран гард, отклони за да скъсиш дистанцията, ескиважи в средна дистанция, ескиважи + крошета + ъперкъти + рязка смяна на нивата в близкия бой.
ali
Anabia159
Anabia159
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2014, 13:33
Град: aaaaaaaaaaa

Re: Ориентация към боен спорт

  0     Мнениеот VAm на 25 Окт 2014, 14:44

Досега беше
ПОМОЩ
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
КАКВО ДА ТРЕНИРАМ
А СЕГА ВЕЧЕ
ОРЕНТАЦИЯ КЪМ БОЕН СПОРТ lol lol lol
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Ориентация към боен спорт

  1     Мнениеот faro на 26 Окт 2014, 22:19

VAm написа:Досега беше
ПОМОЩ
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
КАКВО ДА ТРЕНИРАМ
А СЕГА ВЕЧЕ
ОРЕНТАЦИЯ КЪМ БОЕН СПОРТ lol lol lol

Еволюира...
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Ориентация към боен спорт

  2     Мнениеот българиец на 11 Мар 2015, 09:57

Само вие тримата с лудия сте в застой с развитието. :D Сега ви подливам вода, да се поизложите, че иначе няма какво да пишете в тоя сайт.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Следваща

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron