Най-големият сайт за бойни спортове

       

Страх от бой

Ситуации и решения, уличен бой, мръсни трикове и други сблъсъци извън залата.

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот българиец на 27 Фев 2015, 23:04

Брей, на Тановски му намери някой недостатък, а тъпанари, като Фаро, Вам и лудия простеят градивно с всеки написан коментар, който, отгоре на всичко е и безполезен.

Иначе има "резон" и в двете твърдения, няма обаче желание за градивна дискусия.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Страх от бой

  -2     Мнениеот ludvefira на 28 Фев 2015, 00:21

българиец написа:Брей, на Тановски му намери някой недостатък, а тъпанари, като Фаро, Вам и лудия простеят градивно с всеки написан коментар, който, отгоре на всичко е и безполезен.

Иначе има "резон" и в двете твърдения, няма обаче желание за градивна дискусия.



Ееее, айде бе човек. Всички сме затаили дъх и чакаме да прочетем съветът ти. Ти си нашата светлина, а се губиш вече цяла седмица. Само това ли ще напишеш - не можа ли да измислиш нещо градивно както обикновено го правиш?
Аватар
ludvefira
 
Мнения: 635
Регистриран на: 29 Юли 2008, 18:02
Град: Варна

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот Sunrise на 28 Фев 2015, 00:40

Seppuku написа:tanovsky голям разбирач ей. Толко знае , че направо нищо не знае.

Иначе до автора - като те бият бий и ти е , чушле.
Няма после да си мислиш какво и как би направил.
Пък ако те набият .... файда ... поне си опитал.


Абсолютно съм съгласен с тебе. И аз съжалявам до ден днешен за много хора които не съм им счупил зъбите поради ред причини най-вече финансови.
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот tanovsky на 28 Фев 2015, 09:16

Явно знаеш колко дълбоко финансови стават причините, за да излезеш под гаранция, след като счупиш на някого зъбките. Нищо, то живота е пред вас - ще схванете идеята все някога.
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот faro на 28 Фев 2015, 11:41

българиец написа:Брей, на Тановски му намери някой недостатък, а тъпанари, като Фаро, Вам и лудия простеят градивно с всеки написан коментар, който, отгоре на всичко е и безполезен.

Иначе има "резон" и в двете твърдения, няма обаче желание за градивна дискусия.

Я ми отговори как може да се осъществи градивна дискусия с теб ? Ние тук простосмъртните не сме завършили училище за хейтване.

П.С: Sunrise, аз съжалявам за същото братле. ;)
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот ffod на 17 Апр 2015, 18:17

И аз сам така,напално те разбирам 11 клас сам, бил сам се кат малак няколко пати тогава ме беше страх и се бих,ама нямаше гадният ефект като сега.Сега си усещам краката леки ,рацете треперят и зрението малко размацано става.Ако при теб е така само знаи че това е начина по които тялото ти реагира когато си под адреналин,и е така защото кравта напуска мускулите ти и отива в областна на корема и тялото.Така ставаш по силен,само че се чувстваш уйасно.Иначе наистина нищо не се усеща като стане боя,само трябва да не се панираш като/ако стане така.Иначе прави спаринг докато да се биеш ти стане като да си миеш забите.Да го правиш инстинктивно без да мислиш..Дано сам ти помогнал.И ако се чудиш винаги бях аз набитият,поради телесната ми слабост.Ако искаш има и по лесен начин натрупаи доста мускулна маса да всяваш страх :).
ffod
ffod
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Апр 2015, 17:44
Град: Варна

Re: Страх от бой

  0     Мнениеот ffod на 17 Апр 2015, 18:32

https://www.youtube.com/watch?v=vcfarv0Fsg8 по добро обяснение но на англииски защо те е шубе
ffod
ffod
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Апр 2015, 17:44
Град: Варна

Предишна

Назад към На улицата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron