Най-големият сайт за бойни спортове

       

Алкохола и здравето

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Алкохола и здравето

  0     Мнениеот Райха на 24 Юли 2009, 01:03

Искам да ви попитам, като занимаващи се с подобни дейности, какво ви е отношението към алкохола? Имам предвид всичко от бира до коктейли камикадзе. Споделяте ли мнението за полезните качества в умерени количества ( на виното, бирата ) и играе ли важна роля в режима ви? Позволявате ли си "свинщини" от типа на 3-4 дневен запой? Възможно ли е здравословен живот при наличието на алкохол ...
Райха
Райха
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Юли 2009, 20:11
Град: София

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот RaydaN на 26 Юли 2009, 00:36

Не само свинщеми от рода на 1 ден и на 2 максимум лека употреба , а доколкото до плусоже за тернира6тия мисля че осжен виното няма други които да са от полза
Аватар
RaydaN
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Юли 2009, 13:15
Град: sopot

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот mart1nezZ на 28 Юли 2009, 19:01

Здравословен живот, при наличието на много алкохол, не е възможен, но при приемането на умерени количества определен алкохол (без концентрати), става.
При всяко положение обаче, ако се тренира сериозно, алкохола става тема табу.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот oho на 28 Юли 2009, 19:40

Колкото и несериозно да звучи за някои - аз си пийвам без ограничение. Не спазвам някакъв минимум, но имам някаква горна граница, над която се опитвам да не минавам. Да, на следващия ден ми е кофти. Да, не може да се тренира. Но пък съм си направил шоуто на 100% предната вечер и след това си нося махмурлука - никой не ми е виновен. Определено обаче за мен продължителното консумиране на алкохол ме дърпа назад в тренировките. Затова съумявам някак да намирам граница или да съм на периоди, в които пиенето или спорта взема превес.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Алкохол

  0     Мнениеот sorrow на 22 Сеп 2010, 13:52

Извинявам се за въпроса , но не съм много на ясно с някой неща... Предполагам и други искат да знаят , така че въпроса ми е :

Как алкохола влияе на мускулите и тренировката ни , защото до колкото знам не трябва да се пие алкохол ако искаш да направиш "тяло"
I am the measure of things
Аватар
sorrow
 
Мнения: 34
Регистриран на: 22 Сеп 2010, 03:00
Град: Пазарджик

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот savag3 на 22 Сеп 2010, 17:12

Аз след като започнах да се занимавам с бокс (от 2 месеца) не съм пил никакъв алкохол, но е разбираемо на някой празник например да се събереш с приятели и да пийнеш (макар, че все още не съм го правил).
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот faro на 22 Сеп 2010, 17:17

savag3 написа:Аз след като започнах да се занимавам с бокс (от 2 месеца) не съм пил никакъв алкохол, но е разбираемо на някой празник например да се събереш с приятели и да пийнеш (макар, че все още не съм го правил).

Има време. :D
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот savag3 на 22 Сеп 2010, 17:27

faro написа:
savag3 написа:Аз след като започнах да се занимавам с бокс (от 2 месеца) не съм пил никакъв алкохол, но е разбираемо на някой празник например да се събереш с приятели и да пийнеш (макар, че все още не съм го правил).

Има време. :D

Имаш предвид, че има много празници lol lol lol
savag3
savag3
 
Мнения: 218
Регистриран на: 07 Сеп 2010, 23:48
Град: Крумовград

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот MAsTEr на 22 Сеп 2010, 17:40

ми всеки организам е различен , на мен не ми влияе , пийвам си ракийка доста често ,в същото време си тренирам здраво и нямам проблеми със физическата ми форма и мусколите, не ми пречи алкохола в всякакъв аспект
rick ross - b.m.f.
Аватар
MAsTEr
 
Мнения: 169
Регистриран на: 05 Апр 2009, 14:37

Re: Алкохола и здравето

  0     Мнениеот titoblex на 22 Сеп 2010, 21:18

По мои наблюдения и тествания, алкохола в умерени количества засилва страшно много метаболизма, при мен е така, а това е много полезно и здравословно............
Силата зависи от вида знания, които притежаваме.
Аватар
titoblex
 
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Сеп 2009, 23:33
Град: dimitrovgrad

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron