Най-големият сайт за бойни спортове

       

Ако може малко помощ

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Ако може малко помощ

  0     Мнениеот dennydarock на 15 Юни 2010, 18:53

Здравейте, аз съм Денислав на 18г. от София. Искам да започна сериозно да ходя на фитнес и знам, че ако искам да постигна нещо, то ще ми трябва някаква програма. Като за начало искам да кача малко мусколна маса, защото съм 180см., тежа 65кг. и съм доста скенджав :DD . За това бих искал да помоля хората които разбират от това да ми направят 1 програма за фитнес и 1 за хранене ( която да включва какво, кога да ям ).
Благодаря ви предварително :roll:
dennydarock
dennydarock
 
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Юни 2010, 22:53
Град: Sofia

Re: Ако може малко помощ

  0     Мнениеот darkenen на 15 Юни 2010, 19:44

Е не знам дали тук някой може да ти даде фитнес програма, защото попринцип повечето тук се занимаваме с бойни изкуства. Правим силови тренировки, а не фитнес и тъй като ти искаш да качиш мускулна маса ти предлагам да помолиш за помощ във форума на bb-team.org.

Поздрави! ;) ;)
darkenen
darkenen
 
Мнения: 113
Регистриран на: 10 Сеп 2009, 19:46
Град: Кърджали

Re: Ако може малко помощ

  0     Мнениеот donlacho на 16 Юни 2010, 01:35

Тук наистина няма кой да ти помогне,едва ли някой ще му се занимава да се рови в интернет да ти търси програми ;) ,но мога да ти предложа един много хубав сайт специално за фитнес.Там има различни упражнения за абсолютно всички мускулни групи,различни фитнес програми,хранителни режими и общо взето всичко от което имаш нужда.Има и форум където можеш да дискутираш с други потребители неща,които те интересуват.Там също има много изготвени програми и хранителни режими от различните потребители.Ето го и сайта www.fitnes-bg.com Надявам се да ти свърши работа 8)
donlacho
donlacho
 
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Юли 2009, 17:25
Град: sofiq

Re: Ако може малко помощ

  0     Мнениеот street2fighter на 16 Юни 2010, 20:09

едва ли в някой форум някои ще седне да ти съставя хранителен режим порови се малко из нета има гугъл влизаш и там има всичко.Ще ти дам малко информация.Значи като за начиещ във фитнеса е добре да ходиш 3-4 пъти и да правиш всичко за да може мускулите да свикнат на натоварванията.Това ще го правиш към 1 месец.След това си разделяш мускулните групи като ти препоръчвам да ходиш към 4-5 пъти на седмица и да тренираш всеки ден различна мускулна група.За храните приемаи много пилешко месо,яйца,свинско също става като си в период на маса хапвай ориз варени картофи млечни продукти също е добре да приемаш.Гледай да се храниш през 2-3 часа.
Смелост не означава да нямаш страх.Да си смел значи да те е страх и да продължиш напред
Аватар
street2fighter
 
Мнения: 100
Регистриран на: 31 Окт 2009, 22:00
Град: burgas

Re: Ако може малко помощ

  0     Мнениеот psypilot на 17 Юни 2010, 21:24

най-нормалното нещо, което може да направиш е разнообразие и в тренировките и в храната.. тренираш във фитнеса за всичко и след това се харниш обилно.. фитнес програма всеки си съставя сам за себе си, защото само ти познаваш организма си..
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron