Най-големият сайт за бойни спортове

       

Въпрос относно 'Syntrax fyre'

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот Xaress на 12 Сеп 2010, 01:26

еми в момента не се храня по режима на д-р Сиърс тъй като качвам маса ,но пак по определен режим и не връщам бързо килата всяко килце отгоре ми изисква доста усилие . Така че за 1 си прав секи избира как да се храни но моя избор е доста ефективен :)
Xaress
Xaress
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Юли 2010, 16:20
Град: Sofia

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот mart1nezZ на 12 Сеп 2010, 01:33

А колко време го спазва режима, за какъв период ги свали тези 20 кг? Също така докато си свалял, ползвал ли си някакви добавки или не?
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот Xaress на 12 Сеп 2010, 13:19

5 месеца стрикно го спазвах 2 пати л-карнитин ползвах по 20 дни и сега от месец и полвина не го спазвам и лека полека дигам ама гледам да са само чисти кила демек ям въглехидрати бързи само сутрин и след тренировка останалото време бавни с ГИ под 50 .Друг источник който ми беше от голяма помощ за да си изградя ефективна тренировка беше друга книга The Truth About Six Pack Abs където обясняват какъв тип е наи ефективната тренировка за горена и наистина действа ,поне при мен. :)
Xaress
Xaress
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Юли 2010, 16:20
Град: Sofia

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот mart1nezZ на 12 Сеп 2010, 14:54

Ясно. Питам защото ми стана интересно, тъй като и аз като теб свалих 20 кг, но по друг метод и без използването на каквито и да е добавки.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот Xaress на 12 Сеп 2010, 15:06

Зависи много от човека моя метод изисква много воля ,защото като си ядеш каквото ти е кеф изведнъж отрязваш повечето работи и първите 3 седмици чувстваш нереален глад
Xaress
Xaress
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Юли 2010, 16:20
Град: Sofia

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот mart1nezZ на 12 Сеп 2010, 15:27

Много неща изискват силна воля. ;)
Иначе при мен също доста храни ми бяха табу, но глад не съм чувствал защото първо, че храната ми беше разпределена като количество за през целия ден и второ, когато почувствах глад, винаги можех да хапна от нея, без да се притеснявам от това. Тоест, не съм се ограничавал като количество храна, а като тип. Именно за това, режимите в които чувстваш глад, не са добри и се провалят много бързо, а после човек си връща килата, освен ако не си с наистина стабилна воля.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Въпрос относно 'Syntrax fyre'

  0     Мнениеот Xaress на 12 Сеп 2010, 16:06

да знам че попринцип не е хубаво да се чувства глад, но целта на режима който спазвах беше да ми се обърне метаболизма от въглехидрати към мазнини и съответно хранех само чистата телесна маса и то само с протеини докато се обърне метаболизма за това беше глада
Xaress
Xaress
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Юли 2010, 16:20
Град: Sofia

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron