Най-големият сайт за бойни спортове

       

увеличаване на тестостерона

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: увеличаване на тестостерона

  0     Мнениеот Electrics на 19 Яну 2010, 20:14

Охо,тая статия помогна горе-доло.Изглежда ще си продължа с аминото и протеин.А за другите пичове,хора на 17 съм и не се предполаг да знам всичко,точно за това питам,за да разбера.Нз.,какво удоволствие ви прави да се заяждате,но все тая лол.
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: увеличаване на тестостерона

  0     Мнениеот Exodus на 20 Яну 2010, 00:01

Хората са казали..

Ако не знаеш нещо, попитай и ще бъдеш простак за 5 мин.
Ако не знаеш нещо и не попиташ, ще бъдеш простак за цял живот.


Относно това, че се заяждат. Не им обръщай внимание. Мислят си, че като знаят малко повече са голямата работа. Забравят просто от къда са тръгнали, че и те са били кухи и са се въртяли като шугави докато някой не ги светне. Вярно, има интернет и сам можеш да се поразровиш, но всеки новак открива начина като се допита до останалите и получи информацията от човек, който е експериментирал :)



Успех с мускулизирането ;)
Най-прекрасният измежду цветовете е вишневият. Най-благородният измежду хората е самураят...
Аватар
Exodus
 
Мнения: 112
Регистриран на: 14 Юли 2009, 10:44
Град: Tutrakan

Re: увеличаване на тестостерона

  0     Мнениеот Electrics на 21 Яну 2010, 19:10

Той оhо е казал че коментарите,които не са по темата ще се трият и са излишни,защото не помагат по никакъв начин.Немога да разбера нито,какво удоволствие може да ти достави заяждането,нито смисълът.Предполагам характерът играе много голяма роля лол. (:
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Re: увеличаване на тестостерона

  0     Мнениеот sme6kov на 14 Фев 2010, 23:12

На 17 години си! Къде ще тръгваш да си покачваш нивото не тестостерона? Трибестана не е химия, а има анаболен ефект. Трибестана стимулира производството на тестостерон. Както ти казаха, трибестана се прави от билка. Един от най-качествените трибестани е българският. Дори SAN ползват български требестан. Друг е въпроса, че е по-скъп от този на SAN въпреки, че той за да се направи, първо отива до САЩ, после идва тук, но пак е по-ефтин lol Пий си аминото и протеина и имай търпение. Аз тренирам от 3 години и половина и още не съм пил добавки. ;) А също така може да пробваш и комбинацията от креатин и глутамин, която също така са ти посочили :)
И ако все пак искаш нещо за прилив на тест https://mma.bg/products/vi ... ovedex-xt-хранителни-добавки-сила-издръжливост <<< Ето ти един качествен продукт :)
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: увеличаване на тестостерона

  0     Мнениеот Electrics на 07 Мар 2010, 01:29

Смешков ти на колко години си,че ми го препоръчваш този продукт,защото останах с впечетлението,че си на 16.Извини ме ако бъркам.А аз да се похфаля вече сам на 18 лол.Отностно тестостерона реших,че няма нужда да го използвам,главно заради възраста.Кажете сега как се преодолява депресия по момиче!?!?!?Хехе...Поздрави!
Аватар
Electrics
 
Мнения: 21
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:27
Град: sofiq

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта