Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възможен ли е успехът без допинг???

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот shushnara на 01 Дек 2009, 16:14

НАПЪЛНО СИ ПРАВ ТАКА Е.НО ВЕчЕ АЗ НЕ ВЗИМАМ ХИМИЯ щОТО ПОСТРАДАХ СЪС ЗДРАВЕТО БИХ СИ ТЕСТОСТЕРОН ДЕПО И НАЦЕЛИХ ВЕНА.И ВЕчЕ САМ НА чИСТО И МИ Е ПО ТРУДНО ОТ ПРЕДИ.

Редакция:
Писането на кирилица е задължително!
Писането с главни букви се приема в интернет пространството за крещене! Та, крещиш ли ни?!
shushnara
shushnara
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Окт 2009, 18:35
Град: sandanski

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот Exodus на 01 Дек 2009, 16:47

Поне пиши на кирилица, американецо ;)
Най-прекрасният измежду цветовете е вишневият. Най-благородният измежду хората е самураят...
Аватар
Exodus
 
Мнения: 112
Регистриран на: 14 Юли 2009, 10:44
Град: Tutrakan

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот Bartek на 01 Дек 2009, 19:55

Аз продължавам да се забавлявам по темата и ще продължа да разбивам мечтите на някой хора,но този път по сериозно.
Господин dorian,
това за киселото мляко и аспирина беше в сферата на шегата имайки предвид представената теза от теб.За този 1% от хората които покоряват върхове без стимуланти искам да чуя имена,нащите щангисти ли,тенисистите ли,борците ли кои,леката атлетика ли,бойните спортове ли,накрая ще започна да говоря с имена май.Не омаловажавам труда на никого.По горе съм писал ако искаш да си правиш спаринг в залата,не ти трябва химия,а ако си от процента със таланта и уменията можеш да стигнеш до регионалните и евентуално републиканските състезания,че и там ще те спрат даже,а за световен подиуим да не говорим.Не е нужно да си се състезавал професионално за да изразиш мнение,но е нужно да си тренирал поне аматьорско за да знаеш за какво ти говоря и за какво иде реч,нужно е да знаеш на ринга колко дъги са две,или три минути.От там иде момента когато ти си се подготвял,повярвал си на себеси,тренирал си много и се изправяш срешу опонент,който във третия рунд ти излиза във форма в която все едно сега започва мача и ко праим пич,ти си техничен и имаш силен удар(рядка комбинация),но той не пада не спира да нанася удари и ко праим губим.След още няколко загуби ще ти дойде акъла и сам ще пребегнеш към медикаменти и това си е напълно нормално.Но ако има тесто в теб ще попаднеш на хората който ще ти отворят очите и ще викаш аз не гледам,а виждам.Не се влиза в историята с пилешко и ориз.Става въпрос за професионални изпълнения,професионално ниво за което трябват години,тренировки.Всеки един медал в всеки един спорт е спечелен с много тренировки и много медикаменти,били те разрешени и неразрешени.Това е живота пич.Аз не омаловажавам труда на никого,просто искам да изкарам от заблуда хората които си мислят,че е възможен успех без допинг.От такива авантюристи като теб ми е писнало,един час пиша.Всеки спорт възпитава и е похвално когато всяко подрастващо дете влезе в зала и тренира,а не стои в къщи пред компа с бисквитите.А когато потренираш няколко години и има тесто във тебе ще попаднеш на хора кото ще те направят човек,а ние да си говорим тук глупости може,неможе,но ме е яд на такива хора като тебе които хем не знаят хем спорят и дори го удрят на чувства,точно такива хора които не представят истината каквато е,подтикват младите да се занимават с глупости от незнание.Пак да се върна към темата всички хора са еднакви,някой имат малко повече качества,само се замисли как се поставя световен рекорд тогава,Майкъл Фелпс като взе 17 медала от една олимпиада, и счупи колко рекорда,Юсеин Болт,бяга усмихнат,,футболист умира от инфаркт на 24 години,това на теб какво ти говори,защото на мен ми говори колко е напреднала медицината.
Последна промяна Bartek на 02 Дек 2009, 01:52, променена общо 1 път
--- Cro Cop Team ---
Аватар
Bartek
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Яну 2009, 19:20

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот alexelguapo на 01 Дек 2009, 22:37

Bartek, недей да се палиш толкова. Тази тема я пуснах за да си каже всеки мнението. Нормално е да има различни виждания по въпроса. Ако не беше така нямаше да е толкова интересна тази тема и да има до момента 7 страници... Тук се включват доста различни хора (малки и големи; активни спортисти (аматьори и професионалисти) и спортуващи от време на време; ползващи "химия" и такива, които не ползват; интелигентни и по-малко интелигентни; хора, които са на "ти" с темата и такива, които само са чували за т.н."допинг"; бойци, които са врели и кипели не само на ринга и спортисти от ринга; и прочие... така че нека бъдем по-толерантни и да приемаме различното. А когато изобщо не сме съгласни - да се "забавляваме", както казваш, без да нападаме с квалификации, а да водим нормална аргументирана дискусия.
Поздрави!
Аватар
alexelguapo
 
Мнения: 72
Регистриран на: 05 Авг 2009, 23:12
Град: Варна

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот dorian на 03 Дек 2009, 14:03

Господа и на мен ми писна да пиша фермани всеки път, така че пак ще бъда кратък. Има хора, които го могат и без химия. Това са единици както вече казах, но ги има. Имена няма да казвам, защото не съм светил на никого, като предполагам и вие.
Bartek, когато не си съгласен с чуждо мнение това си е твои проблем не мои. Не знам ти доколко си бил сред хора, които вземат химия, аз съм вече 15 години, така че мен повече ме е яд когато някои спори без да знае. Пак ми говориш за пилешко с ориз. Не си ли чувал за куп други добавки, които се вземат от един спортист без да са химия? Законите ясно разграничават кое е химия и кое не. Не всичко освен кисело мляко и пилешко с ориз е химия.
За Фелпс и другите споменати имена те са ясни и са без коментар.
Такива като теб! Последно какви са тези такива като мен? Хора които са издържали толкова време без химия?!!

Катана, за много от нещата които писа съм съгласен с теб.
Последна промяна dorian на 03 Дек 2009, 14:14, променена общо 2 пъти
"Всичко, което не ме убива ме прави по-силен"
Аватар
dorian
 
Мнения: 14
Регистриран на: 15 Авг 2009, 09:34
Град: Варна

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот katana на 03 Дек 2009, 18:52

не става дума за това че не можеш да тренираш без стероиди..или за това че не можеш да достигнеш някакво ниво ползвайки гейнъри ,аминокиселини,креатин,глутамин и трибестан примерно.
говорим за успехи в професионалния спорт-световни,олимпийски състезания...професионални гала вечери ,турнири от типа К1 ,прайд,УФС-ако разграничим така нещата ,ще бъде по лесно..и няма да има обидени :)
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот dorian на 04 Дек 2009, 14:27

И аз вече ми писна да пиша по тая тема, но все пак аз съм сигурен, Катана, че така като разглеждаме нещата във всички споменати и неспоменати спортове има единици хора достигнали върховете и без химия. Естествено спокоино можем да изключим сред тези спортове вдигане на тежести, културизъм / ако това е спорт / и доста др...
Аз бих разграничил още малко нещата в ММА. в Някои федерации е трудно да пробиеш ако си назобан. Пресен пример: Алистар Овърийм иска да де бие с Fedor, но в DREAM, а не в Strikeforce. :DD
"Всичко, което не ме убива ме прави по-силен"
Аватар
dorian
 
Мнения: 14
Регистриран на: 15 Авг 2009, 09:34
Град: Варна

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот katana на 05 Дек 2009, 01:01

спирам да пиша ,защото явно говорим на различни езици..
от написаното става ясно едно-по тази тема писаха два типа хора -идеалисти,които все още си мислят че Фьодор не зоби,и че е възможно да се постигнат успехи на професионално ниво без стероиди и хормони..не знам кого се опитват да убедят-околните,или себе си.? все тая..
другата категория са реалистите,и занимаващите се със профи спорт,или имащи допир с него-те виждат как се постигат успехи...не си правят илюзии...
така че повече тренировки ,по малко травми :) и умната
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот dorian на 05 Дек 2009, 21:11

И аз спирам да пиша вече.
Идеалисти, реалисти и песимисти писаха по тая тема.
Иначе всички говорим на един език, но имаме различни мнения. Това което е еднакво е, че няма да отстъпим от тезата която смятаме за вярна.
Айде може да се сблъскаме в други теми. :twisted:

PS. Който има очи ще види, който има уши ще чуе.
"Всичко, което не ме убива ме прави по-силен"
Аватар
dorian
 
Мнения: 14
Регистриран на: 15 Авг 2009, 09:34
Град: Варна

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот anat на 06 Дек 2009, 14:12

И аз мисля че Федята е чист,поне така ми се иска да е ;)
"Който е безумно храбър, загива.
Който е разумно храбър, живее." Лао Дзъ
anat
anat
 
Мнения: 21
Регистриран на: 15 Мар 2009, 19:42
Град: st.zagora

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron