Най-големият сайт за бойни спортове

       

Възможен ли е успехът без допинг???

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот katana на 13 Юни 2010, 09:31

историята е хубаво нещо,лошото екогато филмите я омазват..като в случая с 300
Последна промяна katana на 13 Юни 2010, 19:16, променена общо 1 път
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот Bota на 13 Юни 2010, 17:54

excellence написа:
Bota написа:Много ясно,че е възможно без допинг, преди 2000 години Персийците,Египтяните и Гърци да не са имали стероди, а са правели невиждани битки и боеве,да не говорим за неповторимите Спартанци (по-мое лично мнение наи-добрите воини във цялата История),е вярно,че са употребявали разни растения и билки но не мисля,че може да се сравнят със днешните "билки" :DD

Добра логика, а представи си са обучиме една група войни и ги назобиме какво ше се случи с тия спартанци персийци и други такива. Още нещо истинския живот не е филма 300 на времето хората са били по 160 високи lol


И колко време ще ти отнеме да ги "обучиш" и "зобиш" тия "воиници", 3 или 4 години ЛОЛ,спартанците са почвали да се учат как се убива когато са прохождали :).И незнам откъде си прочел тази грешна информация: "на времето хората са били по 160 високи",толкова високи са били във "Каменната ера" :), и въобще какво значение има колко си висок и колко си килограма и ткн.... :DD .Първото на което учат във почти всяка зала за БИ,е точно обратното,че тези неща са без значение.( поне до колкото аз знам и съм чувал ) :)
Аватар
Bota
 
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Ное 2009, 01:40
Град: Пловдив

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот katana на 13 Юни 2010, 19:22

Bota написа:
И колко време ще ти отнеме да ги "обучиш" и "зобиш" тия "воиници", 3 или 4 години ЛОЛ,спартанците са почвали да се учат как се убива когато са прохождали :).И незнам откъде си прочел тази грешна информация: "на времето хората са били по 160 високи",толкова високи са били във "Каменната ера" :), и въобще какво значение има колко си висок и колко си килограма и ткн.... :DD .Първото на което учат във почти всяка зала за БИ,е точно обратното,че тези неща са без значение.( поне до колкото аз знам и съм чувал ) :)

много сигурно говориш,човек ще каже че си бил свидетел на това как са се обучавали спартанците..забележи че повечето информация за спартанците е от гръцки източници,а всички знаем как гърците пишат историята :)
навремето никой не е бил зобен,като се замисля таи-те се зобят откакто участват във войни ама тва е друга бира...и след като никой не е бил зобен-нещата са се определяли от други фактори..че ръста и теглото нямат значение е най голямата глупост която чух днес,но явно си привърженик на филмите с брус ли и неговите 55 килограма..да ама напрактика нещата не стоят точно така,има неща които оказват влияние на боеспсобността,и ръста и теглото са част от тях..
бойните изкуства дават предимство на слабия физически,пред по силния НЕТРЕНИРАН..
виж при двама тренирани нещата не стоят баш така..
освен в китайските филми за стари майстори
Аватар
katana
 
Мнения: 135
Регистриран на: 14 Юни 2009, 09:55
Град: Plovdiv

Re: Възможен ли е успехът без допинг???

  0     Мнениеот EDDIX на 08 Яну 2012, 17:23

Химията е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА при топ атлетите.Просто НЕ трябва да те хванат с нея.Почти е невъзможно ако НЕ взимаш анаболи да победиш равностоен противник ,който взима. В ММА не чак толкова но в леката Атлетика и други спортове,успеха без химия е невъзможен,
Непрекъснато се измислят нови допинг субстанции.Или се модифицират стари.И докато се пробват и след време забранят атлетите ги взимат.
Пример: Вярватели че Китаи за 4 години успя на намери 100тина атлети за олимпийски медали от нищото. НЕ просто Китайците направина нова химия,коята засега не се засича.И Куба през 80те правеше 1 номер с който печелеха златни медали: Източваха кръвта на атлета,обогатяваха я с кислород и я вкарваха обратно.Точно преди състезание.Докато се забрани Кубинците взеха маса медали.

Аз лично съм взимах анабили и други химии.И много съм проучвал много въпроса.Това до което стигнах е следното: Ако взимате анаболи ,стероиди и др. много силни субстанции.
1) по собствен метод или казан от оня във фитнеса.Може да се увредите за цял живот.
2) но ако спецялист, под лекърски надзор.С проби на стероидните ниваи др. Анаболите са почти безвредни и БЕЗ странични ефекти.(1 цигара на ден е по вредна от 1 ден трениране с химия на 100%) стига да е точния допинг ,в точното количество,в точната пирамида и др.

А успехът без хмимия срешу атлет който взима ( а те са над 80,90% ) е почти невъзможен. Е винаги има Атлет който генетично има заложби (равносилни за гении).И такива хора могат и без допинг но са единици.
Аватар
EDDIX
 
Мнения: 222
Регистриран на: 06 Авг 2008, 23:15

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron