Най-големият сайт за бойни спортове

       

Искам да кача няколко килограма.

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот Angerfist на 27 Окт 2009, 20:46

Та 56 килограма съм и ми казаха, че е добре да ги кача поне на 60. Някакви предложения :?: Мерси предварително :!:
"Хората ще забравят какво си казал. Ще забравят какво си направил. Но никога няма да забравят как си ги накрал да се чувстват."
Angerfist
Angerfist
 
Мнения: 19
Регистриран на: 03 Сеп 2009, 21:07
Град: Силистра

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот oho на 27 Окт 2009, 20:48

Хапвай повече протеини и въглехидрати през деня и предимно протеини след 18:00. Ходи на фитнес три пъти в седмицата и прави кръгови тренировки, храни се на малки порции, но често, наспивай се. А още нещо - потърси малко материали по темата преди да задаваш така въпроса... в сайта, а и във форума има достатъчно четиво относно качването на маса, потърси.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот Serdjomedin на 27 Окт 2009, 21:42

Ами да хапвай той това би требвало да си го знаеш и ти бе и вашите ако беше питал щеха да ти кажат това бе човек яж месо и вдигай по тежко от колкото нормалното в фитнеса а протеина нема да ти помогне за качване повярвай ми :D ама е хубаво да се зима ако ходиш на фитнес !Иначе може и крятинче да си земеш ти си решавай но храненето е най важно ама и не прекалявай не яш мазноти да не станеш свиня!
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот Angerfist на 27 Окт 2009, 21:50

Аха, еми от миналата седмица почнах фитнес.Ходя по три пъти на седмица.Наблягам на ядене последния месец, но не качвам нищо.Прегледал съм 90% от статиите във форума и съм горе доло запознат,но все пак исках да чуя мнение,та нали за това е форума ;) .
"Хората ще забравят какво си казал. Ще забравят какво си направил. Но никога няма да забравят как си ги накрал да се чувстват."
Angerfist
Angerfist
 
Мнения: 19
Регистриран на: 03 Сеп 2009, 21:07
Град: Силистра

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот sofia на 28 Окт 2009, 22:42

Мисля че oho под "протеини" имаше предвит белтъчини..смисъл богати на белтъци храни - месо (най-добре според мене пилешко, риба ако можеш ...някви такива работи). А иначе за "протеини" в смъсъл на прехообразни не знам - по-добре гледай да минаваш без разните там добавки, ако усещаш чак такава нужда - взимай. А и от един месец...е малко вероятно да видиш няква грандиозна разлика, така че ...не се отказвай - продължавай :) Намали или спри секвите там шоколади, чипсове и глупости..само ще се "омазниш"...хапвай месце,картофи, ориз некви такива работи и пий вода повечко, щото и тва е важно :)
sofia
sofia
 
Мнения: 12
Регистриран на: 07 Сеп 2009, 01:03
Град: София

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот oho на 28 Окт 2009, 22:55

Да, моя грешка е, под "протеини" имах предвид храни богати на такива, а не добавката. Общо взето като си в началото бързо ще качиш няколко килограма според мен, особено ако не си тренирал преди. Важното е да се храниш и възстановяваш добре, а също и да тренираш правилно. Зависи и как се натоварваш през останалото време. Ако се потиш на тренировки по някое бойно изкуство, тичаш и ходиш да играеш футбол няма как да качиш килограми, просто няма как от храна да си набавиш необходимите ти неща. Също зависи и на колко години си, ако си малък и метаболизма ти е бърз, също малко по-трудно става.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот Angerfist на 28 Окт 2009, 23:06

Да, в залата по киокушин бая се потя, но го спрях заради здравословния ми проблем и сега се отпускам в фитнеса.
"Хората ще забравят какво си казал. Ще забравят какво си направил. Но никога няма да забравят как си ги накрал да се чувстват."
Angerfist
Angerfist
 
Мнения: 19
Регистриран на: 03 Сеп 2009, 21:07
Град: Силистра

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот smurfa на 29 Окт 2009, 00:29

Не видях да се спонева до сега и затова ще го добавя...изгради си режим и го спазвай...ако ще хапваш по 4 пъти на ден прави го по едно и също време всеки ден, така тялото ти ще свикне и ще усвоява по-добре.
smurfa
smurfa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Окт 2009, 23:10
Град: Sofia

Re: Искам да кача няколко килограма.

  0     Мнениеот zunixaani на 23 Фев 2015, 10:01

Махай ги тия гейнъри ... даваш си парите за въглехидрати,които можеш от всякъде да си ги набавиш. За същите пари можеш да си вземеш една суроватка. А за матрица винаги ще препоръчвам green magnitude. Заслужава си всяка стотинка
Последна промяна zunixaani на 07 Мар 2015, 09:26, променена общо 2 пъти
zunixaani
zunixaani
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2015, 09:38
Град: troy

Re: Искам да кача няколко килограма.

  1     Мнениеот Ro на 23 Фев 2015, 19:31

zunixaani осъзнаваш ли, че писа в тема от 2009 година? lol
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта