Най-големият сайт за бойни спортове

       

ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот TheCalifornian на 03 Сеп 2009, 13:45

Ами въпроса ми е следния сериозна пречка ли е да ям хляб ако искам плочки на корема. Знам че хляба е доста богат на въглехидрати и съдържа важни хранителни съставки но очевидно ми пречи. Трябва ли да го спра напълно или да ям пълно зърнест. Ще съм много благодарен ако ми кажете вашия опит. А ако кажете и някаква ефикасна тренировка за корем наистина ще ми е полезно. Мерси предварително.
Постигнатите резултати са право пропорционални на положените усилия.
Аватар
TheCalifornian
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Яну 2009, 13:21
Град: sofiq

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот Fear на 03 Сеп 2009, 13:50

Чух че това имало добър ефект:
http://vbox7.com/play:a0e0923c
Fear
Fear
 
Мнения: 79
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:51
Град: Варна

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот TheCalifornian на 03 Сеп 2009, 13:56

Ами добро е и аз го пробвах обаче след 5тия път става лесно и няма натоварване. Сега търся нещо което ще мога да правя по- продължително.
Постигнатите резултати са право пропорционални на положените усилия.
Аватар
TheCalifornian
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Яну 2009, 13:21
Град: sofiq

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот StoneCold на 03 Сеп 2009, 14:00

Според мен за един корем цял хляб да спираш да ядеш не си струва :roll: А иначе пича отгоре мен , който даде линк за един клип наистина има ефект , натоварва доста , лично го опитах.
Аватар
StoneCold
 
Мнения: 40
Регистриран на: 25 Май 2009, 11:22

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот TheCalifornian на 03 Сеп 2009, 14:21

Виж какво съм написал по- нагоре и ще видиш защо търся друга тренировка.
Постигнатите резултати са право пропорционални на положените усилия.
Аватар
TheCalifornian
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Яну 2009, 13:21
Град: sofiq

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот mart1nezZ на 03 Сеп 2009, 16:54

TheCalifornian, ако имаш мазнини в областта на корема, без кардио, няма да минеш. А с поставените цели, идват и лишенията (ако разбира се са необходими такива). За това, сам си прецени, ще ядеш или не хляб. ;)

Иначе "хляба като необходимост" е някакво разбиране, загнездено в българина още от едно време. Както нашите баби и дядовци под "мазна гозба" са разбирали "вкусна гозба", така в техните представи и неяденето на хляб е било нещо изключено, тъй като хляба, питата, погачата или както и да се нарече са били основно и задължително ястие на трапезата на тогавашните хора.
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот WickedSick на 03 Сеп 2009, 20:52

Слушай сега да дам компетентно мнение най-после.Белия хляб,който всички вие ядете е пълна отрова!Поради обработката през която преминава от него се премахват полезните влакна които съдържа,обработва се с различни съставки за да е по траен.И така в него остават само прости въглехидрати и отрови.Когато ядеш такива храни като бял хляб.бяла захар и други такива лайна организма ти произвежда много големи количества инсулин за да се справи със шока.С продължение на времето този процес на отделяне се забавя и забавя.От там възникват рискове от затлъстяване,сърдечно-съдови заболявания,диабет тип две и други!!!Ако искаш добра преса забрави за белия хляб и бялата захар иначе просто никога няма да я имаш.Ако толкова държиш на хляба яж пълнозърнест!Той е друга история.И все пак го яж умерено,наблягай на месото и рибата
Аватар
WickedSick
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2009, 22:34
Град: Plovdiv

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот TheCalifornian на 04 Сеп 2009, 10:44

Мерси за съветите ще са ми полезни. А и mart1nezz естествено че правя кардио тренировка.
Постигнатите резултати са право пропорционални на положените усилия.
Аватар
TheCalifornian
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Яну 2009, 13:21
Град: sofiq

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот MrBone на 09 Юли 2010, 11:26

TheCalifornian написа:Ами добро е и аз го пробвах обаче след 5тия път става лесно и няма натоварване. Сега търся нещо което ще мога да правя по- продължително.



Аз го правя по повече пъти и има ефект, а програмата я правя от месец насам всеки ден с изключение на последната седмица.
MrBone
MrBone
 
Мнения: 38
Регистриран на: 09 Юли 2010, 00:10

Re: ХЛЯБ- НЕОБХОДИМОСТ ИЛИ ПРЕЧКА

  0     Мнениеот Mi5 на 09 Юли 2010, 11:40

Няма нищо "необходимо" в хляба. Както казаха по-горе това са разбирания от едно време, когато заради беднотията той е бил задължителна част от менюто на българина. Ако искаш преса може да ядеш пълнозърнест хляб и то в значително по-малки количества. Като цяло при режим за изкарване на плочки трябва да се приемат много белтъчини(2.5-3гр/1кг), малко въглехидрати (1гр/1кг) и умерено мазнини (1гр/1кг). Кардиото е страшно важно, за максимален ефект се поинтересувай за HIIT. Няма да съжаляваш и ефектите няма да закъснеят, дано разбираш от английски, защото в българските сайтове няма да намериш многои информация за този тип кардио тренировка, който към момента е може би най-ефективния измислен. За корема забрави за тренировките от типа на 2500 коремни преси на тренировка. Прави примерно по 3-4 упражнения, по 3-4 серии, всяка по 25-30 повторения с тежести. Най-доброто упражнение, за което се сещам е повдигане на краката от вис. Успех
Mi5
Mi5
 
Мнения: 20
Регистриран на: 07 Ное 2009, 01:50
Град: sofia

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron