Най-големият сайт за бойни спортове

       

Вече искам да почна с химията някакви съвети!

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот Serdjomedin на 25 Авг 2009, 01:44

Начин аз съм на 17 години 1.76 висок 77,79 кг.Тренирал съм Сабмо,борба,кицкбох Дълго.И от дълго време ходя на фитнес oколо година!Но нема ефекта които аз искам.Почти немам мускулна маса (имайте предвид че знам как да кача маса на приятели сам помагал ама при мен не става) ама нямам и мазнини освен на корема където ми е като балонче много надуто пълно с мазнини опитах много неща да го махна ама не става (Ако може и съвети за това как да го махна)!Искам да направя мноого хубаво тяло не много голямо а секссапилно!Начин видех че само с тренировки не става а требва и химия искам качествена не мнoгoоо скапа и програма добра някои ако продава да пише на скъпе : serdjomedin !И некакви съвети от батковците дето разбират повече!И тва e блогодаря предварително :)
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот TheWolf на 25 Авг 2009, 11:28

Интересно начина ти на писане малко ме разсмя , но както и да е ... Ходи да бягаш или плувай така най лесно се прави тяло. За 2 месеца здраво плуване си направих тялото както приятелчетата за година фитнес и майтап няма. Освен , че мускулната маса расте с нея върви и релеф ти това искаш да си голям и релефен .... ами плувай , Варна има море в другите градове има басейни. Иначе за химията и фитнеса от моите хора не веднъж съм чувал , а и съм виждал купуват си N.O. Xplode , това пише на буркана . Предполагам вече е някакъв силен протеин или нещо подобно , но определено върши работа като си спомням какви слаби бяха преди година и сега какви са огромни е интересно.... Ама аз ти препоръчвам да плуваш , а и нали си самбист там трябва сила , ако отидеш и по пляскаш във водата ще имаш въздух , сила , физическа издръжливост , яко тяло , че ще развиеш и мускули , които сигурно не подозираш , че съществуват.
N.O. Xplode това е и успехи. ;)
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот Nord на 25 Авг 2009, 11:32

TheWolf написа:Интересно начина ти на писане малко ме разсмя , но както и да е ... Ходи да бягаш или плувай така най лесно се прави тяло. За 2 месеца здраво плуване си направих тялото както приятелчетата за година фитнес и майтап няма. Освен , че мускулната маса расте с нея върви и релеф ти това искаш да си голям и релефен .... ами плувай , Варна има море в другите градове има басейни. Иначе за химията и фитнеса от моите хора не веднъж съм чувал , а и съм виждал купуват си N.O. Xplode , това пише на буркана . Предполагам вече е някакъв силен протеин или нещо подобно , но определено върши работа като си спомням какви слаби бяха преди година и сега какви са огромни е интересно.... Ама аз ти препоръчвам да плуваш , а и нали си самбист там трябва сила , ако отидеш и по пляскаш във водата ще имаш въздух , сила , физическа издръжливост , яко тяло , че ще развиеш и мускули , които сигурно не подозираш , че съществуват.
N.O. Xplode това е и успехи. ;)


Вътре слагат анаболче от ефтинкия, иначе от проетинче за 30 лв. не се расте, батка... ма нека пие момчето, младо е, черно дробче здраво има, ше го преработи... па и след две три години ше му мине мерака, така че няма се натрови много.
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот riotstarter на 25 Авг 2009, 12:46

С тичане, L-Carnitne и термоколан опита ли за коремчето? Има и много добри фетбърнъри. А това да качиш маса и да не се омазниш поне малко е практически почти невъзможно. Натрупай си масата както я искаш и после орелефявай. По-добре си планирай добре тренировките и виж какво не ти е наред с храненето и тогава пак говори че не ставало.
Аватар
riotstarter
 
Мнения: 82
Регистриран на: 03 Май 2009, 14:22
Град: София

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот TheWolf на 25 Авг 2009, 15:49

Забравих да добавя нещо.... най качествените средновековни протеини чрез , които гарантирано се качва маса :
Боза и банани . Мляко , мед , орехи и банан .Месо и орис . :DD бе звучи глупаво сигурно , но това с бозата и бананите на мен много ми помага за какво са ми тия протеини , храни се добре и ще има резултат.
Храната прави борбата !
Има два вида бойци. Такива , които се бият за самочувствието си и такива , които се бият за живота си.
TheWolf
TheWolf
 
Мнения: 130
Регистриран на: 17 Яну 2009, 15:41

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот sme6kov на 25 Авг 2009, 16:47

No Explode ако е химия ддз... lol lol За коремчето riotstarter ти обясни какво да направиш. А за химията човек нз... Много приятели зобят и то много тежки неща но има начин и без химия повярвай ми. Ако можеш да се сдобиеш с FIERCE на Sann ще останеш много доволен. Това е жесток продукт. Жесток! За преди тренировка. Дава сила, изпомпва, едно аверче качи 4 кг за 2 седмици само с него. Мога да ти го изпратя от Варна. 120 лв са 45 или 50 дози. Ще те изкара от застоя в който си. Най-лесно е с химия, само че дали ще е качествен мускула и дали ще можеш да запазиш килограмите ;) :P Ако си напъно убеден, че искаш с химия... Вземи си Анавар... Само че не е ефтин...
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот WickedSick на 26 Авг 2009, 08:30

Една година не е доста време!!!Тея работи с хубавото тяло не стават за ден два.Всеки иска тяло малко тренират както трябва!Моят съвет:Потренирам извесно време без да взимаш химия (поне 2-3 годинки);спазвай режим демек храни се с чисти храни забрави чипсчето и баничките! и прави кардио поне 3 седмично след тренировка по 20-25 мин;взимай добавки Creatine,glutamin,BCCA,protein и рано или късно ще видиш резултати.За химия е рано!Не че не може да вземеш сега ама ще има доста по добър резултат ако първо достигнеш своя потенциал чисто и след това вземеш химия!Тогава направо ще изригнеш.Запомни химията е важна но най важни са яденето и тренировките.Химията чисто и просто подобрява белтъчния синтез в организма и възстановяването.Иначе ако не ме послушаш започни с по лека химия не почвай веднага с най твърдите стероиди като повечето малоумници в залата!Бързо ще стигнеш до застои и после ти пожелавам успех!
Аватар
WickedSick
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2009, 22:34
Град: Plovdiv

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот sme6kov на 27 Авг 2009, 23:13

Аз от 3 години тренирам и не съм вземал нищо. Когато съм в застой тренирам много яко и въпреки, че психически някой път отказвам не се давам... иии хоп - избухвам :twisted: Химията е решение но до един момент ако разчиташ само на нея и си мислиш че всичко идва от нея. Няколко приятели(24-5 годишни) преди бяха слабички но от години земат химия и сега не могат да свалят. Стоят мазни колкото и да свалят.. Така че потренирай още година 2 и тогава мисли за химия.
Аватар
sme6kov
 
Мнения: 134
Регистриран на: 26 Авг 2008, 22:07
Град: Варна

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот Serdjomedin на 14 Сеп 2009, 01:50

сигорно вече повечето хора са се върнали от почивки и ще има повече хора които да отговорят :)
Serdjomedin
Аватар
Serdjomedin
 
Мнения: 89
Регистриран на: 23 Юни 2009, 14:38
Град: sofia

Re: Вече искам да почна с химията някакви съвети!

  0     Мнениеот шамари на 14 Сеп 2009, 12:54

Абе я напиши как вдигаш и как се храниш.
А, и колко пъти в седмицата тренираш самбо и кикбокс?
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта