Най-големият сайт за бойни спортове

       

За маса...

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

За маса...

  0     Мнениеот Райха на 20 Юли 2009, 20:24

Търся си гейнър с добро съотношение цена/качество, количеството не е чак толкова важно ;)
Ако може да препоръчате нещо от магазина и да обясните малко повече за него ще е много хубаво, благодаря предварително
Райха
Райха
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Юли 2009, 20:11
Град: София

Re: За маса...

  0     Мнениеот Exigo на 21 Юли 2009, 12:24

www.bb-team.org погледни тук и по търси и в сайта(рекламите по време на статий) както и google и в този който дадох! От такива въпроси които задаваш едва ли някой ще се навие да ти отговори и какво значи "с добро съотношение цена/качество"? Всеки иска да е евтино и сигурно, не си единствен!
Exigo
Exigo
 
Мнения: 23
Регистриран на: 21 Дек 2008, 01:55
Град: Sofia

Re: За маса...

  0     Мнениеот Райха на 21 Юли 2009, 13:21

Аз имах предвид нещо в границата на 90 - 100 лева като виждам, че има и по - евтини, но вече не си струва икономията ;) Просто наистина не знам какво да избера.
Райха
Райха
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Юли 2009, 20:11
Град: София

Re: За маса...

  0     Мнениеот spanky на 21 Юли 2009, 13:33

От опита ми с марките, които ги има в магазина бих ти препоръчал Champion Nutrition и Optimum Nutrition. Няма да сбъркаш която и от двете да избереш.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: За маса...

  0     Мнениеот Skoidats на 21 Юли 2009, 14:27

Аз съм взимал "Креастон" на фирма "PEAK". И съм доволен от резултаите, които постигнах.

За повече информация погледни - http://www.peak.bg/catalog/index.php?cP ... d086572b50 има и обяснение - какво има в продукта и начин на употреба.

Успех !
Skoidats
Skoidats
 
Мнения: 198
Регистриран на: 21 Авг 2008, 16:11
Град: София

Re: За маса...

  0     Мнениеот Райха на 21 Юли 2009, 19:53

Благодаря за отговорите.
Ориентирах се към Optimum Nutrition - Seriouss Mass има ли начин да го намеря в магазин или е само он - лайн поръчка? /София/
И още нещо,
колкото и да съм чел, до сега не съм взимал каквито и да е добавки а ми стана пределно ясно, че с моя организъм естествено трябва да не ставам от масата и леглото за да кача дори 2 килограма и за това реших да пробвам така.
Съвети?
Райха
Райха
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Юли 2009, 20:11
Град: София

Re: За маса...

  0     Мнениеот DibSoul на 21 Юли 2009, 20:45

Аз спазвам няколко прости принципа, който си работят за мен.

1. Аминокиселини - грамажа е различен според килограмите и опита.
2. Протеин - същия принцип.
Взимам ги преди и след тренировка. Може ако тренировката е била добра преди лягане да взема и половината на дозата си аминокиселини. Това дава материал на организма точно когато спиш и когато расте мускула.
3. Задължително минимум 400гр. месо на ден - всеки ден.
4. Поемане на въглехидрати през целия ден. Тялото трябва винаги да е задоволено от към енергия иначе спира да расте и се опитва да си възстанови енергийния баланс. Има известни бодибилдари, който твърдят, че един час глад през, който и да е час от денонощието е достатъчен за да прецака цели ден за възстановяване. Проверил съм и при мен това е вярно.

Това са мой правила, който си действат при мен, но всеки е различен пробвай твой варианти. Няма да стане за един месец. ;)
Аватар
DibSoul
 
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Ное 2008, 23:25
Град: Плевен

Re: За маса...

  0     Мнениеот spectre на 22 Юли 2009, 22:19

всичко което правиш и се опитваш да увеличиш храната и аминокиселините е мн.добре но за ве4ер преди сун наи яко влизат казеините и разните му там бавни протеини които се разграждат и усвояват за 4-5 дори повече часа и доставят постоянно аминокиселини и др. на организма за през ноща.но са си скупички да ги еба
spectre
spectre
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Юни 2009, 22:34
Град: burgas


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта