Най-големият сайт за бойни спортове

       

хранителни добавки

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот Xaress на 08 Сеп 2010, 00:06

в момента на пазара поне в щатите BSN ,Muscletech ,Ultimate i Genesis ако не се лъжа са най-добрите марки с най-много награди и така нататък зависи какви добавки те интересуват ,за стероиди немога да ти кажа нищо иначе за хранителни добавки тва е има сичко . :) Аз лично сам пил на Ultimate и BSN и сам много доволен ,а и по нагоре забравих Universal също са добри и от тях съм зимал ,ако искаш нещо качествено това са марките. :)
Xaress
Xaress
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Юли 2010, 16:20
Град: Sofia

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот медузата на 11 Апр 2011, 00:29

Аз като активен състезател по триатлон вземам само АК и Протеинче преди тренировки...... но ми е интересно дали и в бойните спортове както и при триатлона ако не минеш не здрава химия си стоиш цял живот на ниво "Аматьор"!
медузата
медузата
 
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Апр 2011, 13:02
Град: варна

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот gochew на 11 Апр 2011, 01:48

Протеина не е хубав... Аминокиселините са 100 пъти по-добри когато тренирате напомпвате мускулите си с кръв а когато вземете протеина съдържащ вода водата избутва кръвта от мускулите ви и така ръката ви става по голяма но няма мускул, не ми се пише грамотно ся .... протеина е изграден от аминокиселини всъщност протеина е аминокиселини + въглехидрати и вода
gochew
gochew
 
Мнения: 17
Регистриран на: 24 Фев 2011, 23:55
Град: burgas

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот nerozavar на 11 Апр 2011, 11:03

Ти направо се оля :)
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот Flajolet на 11 Апр 2011, 12:53

TheCalifornian написа:Може ли някой да ми препоръча добра фирма за хранителни добавки шото български не използвам. Преди братовчед ми ми пращаше от Америка ама сега е в Б-я а тука за да си ги купувам същите ще ми трябват около 200лв. на седмица.


Muscletech, Ultimate Nutrition, BSN, Now, Scitec Nutrition
Тренировки по Граплинг / BJJ - Варна - http://varnagrappling.wordpress.com/
Аватар
Flajolet
 
Мнения: 89
Регистриран на: 12 Окт 2009, 16:30
Град: Varna

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот oho на 11 Апр 2011, 14:13

Всички марки и продукти, които добавяме в онлайн и реалният ни магазин, са проверени и изпитани с времето. Към всяка има подробно описание за да можете да се ориентирате по-добре.

Това за българските марки е вярно, но JK в съотношение цена-качество е отлично, а самите съставки не могат да се сравняват по чистота с останалите български производители - JK са много по-добри.

Biofit е сравнително нова марка на нашия пазар, идва мисля че от Германия и предлага интересни продукти за възстановяване.

Продуктите на NOW също са много добри дори и за нетрениращи активно и просто за профилактика.

Nutrabolics също е интересна марка, която има два продукта специализирани за хора, които тренират и се състезават в бойни спортове.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: хранителни добавки

  0     Мнениеот wesku на 11 Апр 2011, 15:35

Flajolet написа:
TheCalifornian написа:Може ли някой да ми препоръча добра фирма за хранителни добавки шото български не използвам. Преди братовчед ми ми пращаше от Америка ама сега е в Б-я а тука за да си ги купувам същите ще ми трябват около 200лв. на седмица.


Muscletech, Ultimate Nutrition, BSN, Now, Scitec Nutrition

От тези всички само може би Now си заслужават парите , а иначе Muscletech и BSN са безумно скъпи тук , а прехвалените Scitec са унгарски , нищо особено.
На въпроса най-евтино е в България да пазаруваш по нета с Price Match услугата която се предлага от 2-3 сайта.
wesku
wesku
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Ное 2010, 11:34

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron