Най-големият сайт за бойни спортове

       

Качване на мускулна маса

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Качване на мускулна маса

  0     Мнениеот TheWarrior на 23 Ное 2014, 22:32

Значи на 15 съм,170 и нещо съм висок :DD и вече от почти една година редовни тренировки (4 или 5 пъти седмично) по ММА не съм доволен като цяло от тялото ми....може би свалих към 4 кила и през цялото време се хранех здравословно с ориз,картофи,плодове,зеленчуци и тем подобни.Общо взето винаги съм се хранил здравословно ,но нямаше резултат и сега съм се замислил да си взема Аминокиселини-глутамин ,защото повечето приятелчета ,хора от залата ,ми ги препоръчаха.Съжалявам ,ама си нямам никакво понятие от тая цялата работа с хранителните добавки ,сигурно пиша глупости и ще има после такива дето ще ме спамят..Мерси все пак..Просто искам малко да се цепна и да не си личат излишните мазнини ..Не съм дебел или увиснал към 63 кила съм в момента иначе
TheWarrior
TheWarrior
 
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Юни 2014, 21:24
Град: sofia

Re: Качване на мускулна маса

  0     Мнениеот Ro на 23 Ное 2014, 23:58

Ти си на 15 , какви хранителни добавки, то тялото ти още не се е развило..
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Качване на мускулна маса

  0     Мнениеот българиец на 24 Ное 2014, 01:46

Ще да е прав Ро. Тренирай си нормално, Включвай тяга и клекове, яж, доколкото можеш, свястна храна и си почивай. То в тия години едни от дебелаци стават нормални, други обратното... Докато ти играят хормоните, няма смисъл да се напъваш, защото колко още има да се променяш...

И недей изпада в тия мании "да се цепваш" - безполезни мускули! Е, за разни ненаебали се мачовци са полезни, спор няма, че хубавата фигура грабва окото, ама качественият мускул, особено и с умения по бойни изкуства, дава съвсем друго самочувствие.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Качване на мускулна маса

  0     Мнениеот Каньо на 07 Фев 2018, 15:45

Мръвки на корем
Аватар
Каньо
 
Мнения: 568
Регистриран на: 28 Дек 2014, 23:18
Град: Провадия


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron