Най-големият сайт за бойни спортове

       

Сваляне на килограми

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Сваляне на килограми

  0     Мнениеот Demonstrator на 16 Юни 2014, 13:47

Да карам директно това е,че трябва да сваля до 67 кг до септември,а сега съм 74-75 и мисля,че няма да успея защото всяка година съм бил определени килограми примерно в 4-ти клас да съм бил 40,5-ти 51 и така нататък.Ако може да ми кажете някой режим за хранене,който ако може да се изисква много пари,но ако няма такъв кажете един,който просто ще ми помогне без значение от парите или както аз сега съм се насочил към някакъв фет бърнър
Тренирам муай тай
В седмицата отивам да бягам(вече ще са спринтове за въздух)
Не съм много сигурен за височината ама съм някъде към 1,70 75кг на 15 години

Ако трябва още нещо кажете ;)
Demonstrator
Demonstrator
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Авг 2013, 13:56
Град: BAPHA

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот molinar1 на 18 Юни 2014, 09:41

относно бягането няма смислъл от спринтове, тряабва да се бяг с пусл 100 минимум 40 минути, за сваляне килограми.
molinar1
molinar1
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Юни 2014, 09:12
Град: София

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот nhikolla на 18 Юни 2014, 13:48

1во не е вярно, че няма смисъл от спринтове.

2ро трябва да се бяха със пулс МИНИМУМ 135 за 40 мин за да сваляш, аз лично бягам с пулс 160-170, като в финалния спринт минавам над 190, но не го правя само за мазнини ами и за кондиция. и все пак 135 ти е минимума.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот tanovsky на 18 Юни 2014, 15:34

1. Само анаеробни упражнения с голяма интензивност.
2. Препоръчвам фет-бърнър Lipo 6.
3. Може и зелен чай на таблетки.
4. Никакви въглехидрати и мазнини.
Гледай да ни си увредиш тялото и хормоналния баланс. Все пак си в пубертета.
Успех!
Аватар
tanovsky
 
Мнения: 102
Регистриран на: 22 Яну 2013, 15:50
Град: София

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот българиец на 18 Юни 2014, 16:50

Ако не можеш да издържиш на поне 40 мин. тичане (минимумът е поне 30, защото мазнините, доколкото знам, започват след 20-тата да се горят), то послушай Тановски. Освен това, гледай да приемаш по-малко калории, отколкото си изразходил, карнитинът също би ти помогнал, ако не искаш или не можеш да си позволиш Lipo 6 или просто не ти се пие фет бърнър. И вечер дори гледай да избягваш яденето след 18-19 часа или поне го намали до минимум и то до някой зеленчук или плод, нещо леко.

Има и по-екстремни начини, чрез гладуване и консумиране само на съвсем малко и определена храна, ама нека по-леко и постепенно да стане, по-качествено е, а и не е като да си някой як дебелак, както се описваш ръст и килограми.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот Demonstrator на 18 Юни 2014, 19:27

Мерси много за отговорите ще използвам всичко,което казахте и да мога да издържа на 40 мин бягане.
Demonstrator
Demonstrator
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Авг 2013, 13:56
Град: BAPHA

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот българиец на 18 Юни 2014, 20:38

А, забравил съм: намаляваш въглехидратите, гледай да са бавни такива консумираните, не бързи, режеш сладкото или поне доколкото можеш от хранителния режим, като ако все пак не можеш да издържиш без него, яж само мед, а ако не е мед - гледай да е сутрин поне, в никакъв случай следобед или по-късно.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот VAm на 19 Юни 2014, 01:10

Не знам защо искаш да сваляш килограми,но със ограничаване на храната рискуваш от тренировките да не се възстановяваш добре,да ти падне имунитета и да почнеш да се разболяваш,най основно трябва да приемаш по малко калории от колкото гориш,това зависи от ежедневието ти,и това за бягани то не си губи времето с дългото бягане,няма да свалиш нищо а ко ще и да бягаш и 2 часа,трябват ти анайробни упражнения,бих препоръчал тренировки тип INSANITY,кратки със силно анайробно натоварване
VAm
VAm
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Авг 2008, 09:51
Град: Стара Загора

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот Ro на 19 Юни 2014, 12:31

Изключително ценен съвет от grand master-a VАm: ЗаЙби бяганИто, наблЙАгай на анаЙробнитИ упражнЙения
Аватар
Ro
 
Мнения: 89
Регистриран на: 01 Окт 2013, 18:52
Град: Бургас

Re: Сваляне на килограми

  0     Мнениеот nhikolla на 19 Юни 2014, 13:18

Ro написа:Изключително ценен съвет от grand master-a VАm: ЗаЙби бяганИто, наблЙАгай на анаЙробнитИ упражнЙения


хахахахХАхаХаАхАхАхАхАхАхАхАхАхАХ

ае грандмастъре, хем казваш че всичко зависи от изгорените калории, хем казваш да заЙбе бяганИтУ, искаш да кажеш, че от бягане не се горят калории ли? За 40 мин горя 600-700 калории от бягане, с инстанитито гаранция, че са по малко, как ги решаваш тия работи с кое става и с кое не, не знам.
Аватар
nhikolla
 
Мнения: 136
Регистриран на: 25 Апр 2012, 10:48
Град: София

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron