Най-големият сайт за бойни спортове

       

Правопис във форума

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Правопис във форума

  3     Мнениеот gergi81 на 08 Апр 2013, 20:42

Честичко чета в тази тема и съм потресен от правопис. Просто като видя някой да пише: "На 18 години сам..." И направо падам !Затова ви пускам нещо много полезно.
http://vanyog.com/_new/index.php?pid=8
Спортът не е извинение за неграмотност. Никого не искам да обидя.Просто ако има думички ,в БЪЛГАРСКИЯ ни майчин език,които ви затрудняват си ги проверявайте на линка. Дано форумът стане малко по-..."четлив" Поздрави на всички и успех в тренировките и спорта.
gergi81
gergi81
 
Мнения: 28
Регистриран на: 15 Ное 2012, 21:05
Град: Бургас

Re: Правопис във форума

  2     Мнениеот Odysseus на 09 Апр 2013, 10:16

Колега, причината някой да пише неграмотно е тази, че просто не му дреме достатъчно, за да го промени. Ако някой пише "сам", вместо "съм", това не е защото той не знае как се пише "съм", а защото просто не го е*е чак толкова, че да си направи труда да се замисли. Ако някой иска да напише правилно една дума, в чийто правопис не е сигурен, винаги ще намери начин. Въпросът не опира толкова до грамотност, колкото до начин на мислене и каквито и линкове да даваш тук, няма да промениш нищо. Но +1 за опита :)
"Ah, arrogance and stupidity all in the same package! How efficient of you!"

Ambassador Londo Mollari
Babylon 5
Аватар
Odysseus
 
Мнения: 25
Регистриран на: 13 Фев 2013, 21:29
Град: София

Re: Правопис във форума

  1     Мнениеот Dream на 10 Апр 2013, 02:14

Наистина полезна тема, но никой не е застрахован от грешки. Аз например, често пиша от телефона си. Все пак евала за идеята
Dream
Dream
 
Мнения: 236
Регистриран на: 18 Яну 2012, 18:26
Град: Варна/Разград/Austin TX

Re: Правопис във форума

  0     Мнениеот gergi81 на 10 Апр 2013, 10:57

Благодаря ,че оценяте идеята.Грешките от телефона или от клавиатурата на компютъра са ясни,но когато се пише една и съща дума ,винаги по един и същи начин,това вече си е до грамотност. lol Дано поне да компеенсират с яки тренировки и да не им се налага да работят нещо свързано с писане на документи и имейли.

п.с. Аз също правя доста грешки и затова ми е болна тема.Просто искам и аз да се поправя ,за да е по-приятно на колегите да ччетат темите и запитванията ми. :DD :DD
gergi81
gergi81
 
Мнения: 28
Регистриран на: 15 Ное 2012, 21:05
Град: Бургас

Re: Правопис във форума

  0     Мнениеот Батенце на 10 Апр 2013, 13:00

Самият факт ,че не ти идва на ум ,че пишеш грешно си е достатъчен показател за неграмотност!
Батенце
Батенце
 
Мнения: 25
Регистриран на: 12 Яну 2011, 00:04


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron