Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мнение за суроватъчен протеин

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Мнение за суроватъчен протеин

  0     Мнениеот gergi81 на 24 Фев 2013, 21:24

Здравейте. Имам една дилема. Двоумя се между scitec-whey-isolate-700(зелената опаковка) и Pure Nutrition - Pure Whey. Взимам протеин основно преди и след тренировка . Стремя се да покачвам чиста маса. От втория съм пробвал вече и може да се каже,че има търсеният от мен ефект,но този на SCITEC ми излиза на по-добра цена и се чудя дали да не мина на него. Моля за мнение и съвет. Ще се радвам ,ако някой е опитвал и от двата протеина и сподели мнение.Благодаря ви.

Само да добавя за SCITEC. Гледам ,че има и синя и червена опаковка. Концентрат и професионал. Ако имате мнение и з анякой от тях ,ще го прочета с удоволствие :)
gergi81
gergi81
 
Мнения: 28
Регистриран на: 15 Ное 2012, 21:05
Град: Бургас

Re: Мнение за суроватъчен протеин

  0     Мнениеот rck8888 на 24 Фев 2013, 21:55

Първо да кажа за двата варианта на Scitec-a - тоя зеления(изолата) е чисто суроватъчен протеин, а тоя червения(proffesional) е със съдържание на мазнини и въглехидрати.
Според мен Scitec изолата и тоя на Pure са главно за добро възстановяване. И двата са суроватъчни протеини. Тоя на Pure мога да ти кажа, че е с много добър вкус и ефект също.
Scitec proffesional е сходен с тях, но е с допълнително съдържание на въглехидрати и мазнини.
Ти си писал, че основна цел ти е качването на маса - то по-скоро ще се постигне с протеинова матрица или суроватка и много здраво хранене.
rck8888
rck8888
 
Мнения: 166
Регистриран на: 23 Яну 2012, 20:48

Re: Мнение за суроватъчен протеин

  0     Мнениеот nerozavar на 24 Фев 2013, 22:04

Аз съм голям фен на Скай и съм много доволен. Всеми си от синята кутия. Той е концентрат. То между концентрат и изолат няма да видиш никаква разлика освен в цената. Казвам ти го като човек изпил сигурно 10 кила .
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Мнение за суроватъчен протеин

  0     Мнениеот професора на 25 Фев 2013, 14:02

nerozavar написа:Аз съм голям фен на Скай и съм много доволен. Всеми си от синята кутия. Той е концентрат. То между концентрат и изолат няма да видиш никаква разлика освен в цената. Казвам ти го като човек изпил сигурно 10 кила .


....
Ако искаш ефект с минимум разходи за храна използвай растения с високо съдържание на незаменими амино киселини.
За да има ефект се храни и с растения бохати на минерали.
Витамин С е също важен...без него метаболизма ще ти се отклони.
Аз използвам една програма на руски разработки.
Само трябва да имаш волята да се храниш хептем здравословно.
Е, чат пат може джокане и мадами.
професора
професора
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Фев 2013, 14:54
Град: Велинград


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron