Най-големият сайт за бойни спортове

       

Бокс и натрупване на маса

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот xdifuzion на 13 Дек 2012, 00:42

Здравейте.От близо един месец започнах да тренирам бокс.Дотук тренировките са горе-долу добре,но в последно време започнах да забелязвам един проблем който и от преди ми е създавал ядове.Проблема е в силата на удара дори треньора ми направи забележка.Според мен проблема едва от това че съм доста слаб.На 15 години съм,180 см съм висок и тежа 57 кг което си мисля че е прекалено малко.Тренировките са 3 пъти в седмицата от 14:30 до 16:00 часа.Ако може да ми препоръчате някаква програма,протейн или гейнър ще съм мн благодарен.Също така искам след като ги спра да няма странични ефекти т.е да натрупам чиста мускулна маса.Тренировките се провеждат в училище и няма как да си направя стабилен обяд.
xdifuzion
xdifuzion
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Дек 2012, 00:27

Re: Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот jamski на 13 Дек 2012, 01:42

По скоро ще трябва да напълнееш за чиста мусколна маса ще качиш максимум 5 кила защото трудно се качва чист мускул, но си и още в побертета туй че ще си качиш от самосебе си
Аватар
jamski
 
Мнения: 251
Регистриран на: 15 Мар 2011, 00:59

Re: Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот racko1 на 13 Дек 2012, 04:10

Яж по много.
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот dkp на 13 Дек 2012, 09:46

Първо поздравления,че си избрал класически боен спорт като боскса,второ много бързаш с развитието като боксьор за месец тренировки за какви силни удари си говорим,ти все още може би работиш с 30 до 50 процента от теглото си,освояването нс правилната техника на ляв и десен прав основни неща в бокса отнемат доста време месец е прекалено малко време,потренирай още старай се да изпълняваш ударите добре технически и точно и ще видиш как силата сама се подобрява,почуствай се комфортно в категорията в която си и тогава мисли за надаване на килограми,с твоя ръст в категорията си би трябвало да си коварен противник,работи здраво с крака,правилната работа с крака върши чудеса,за качването на мускулна маса в бокса си е трудна работа кото се има на предвид естеството на тренировките става с много работа в залата и време добра храна,за протейните може да си пиеш не е лошо,но не се подавай на приказките на бодибилдарите пий това пий онова защото целите при техния спорт са съвсем други, майката му е здравата работа в залата.
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58

Re: Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот xdifuzion на 13 Дек 2012, 22:00

Значи спокойно мога да си взимам някакъв протеин или гейнър като междуд другото.Защото наистина доста трудно качвам тегло,а маса наистина ми е нужна.. :(
xdifuzion
xdifuzion
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Дек 2012, 00:27

Re: Бокс и натрупване на маса

  0     Мнениеот dkp на 13 Дек 2012, 22:09

Ок,храни се добре разгледай се за протеинче и тва е,но внимавай с килограмите все пак си в възраст в която още се развиваш,че почват едни болки дето хич не са приятни особено в коленцата,и не дей посяга към химията не води към нищо добро,бързи резултати с трайни увреждани
dkp
dkp
 
Мнения: 65
Регистриран на: 14 Ное 2012, 15:58


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron