Най-големият сайт за бойни спортове

       

Застой...

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Застой...

  0     Мнениеот Agresiq на 26 Окт 2012, 12:11

Здравейте нов сам но се надявам на адекватни отговори, и така...
преди година направих цикъл и дръпнах доволно успях да запаза постигнатото над 90% но от тогава се намирам в адския застой... не мърдам нито на размери нито на сила. Не искам пак да прибягвам до стероиди, та въпроса ми е дали можете да ми препоръчате някакви добавки до към 100-тина лв. от които ще има видим прогрес.
На 23 сам 190 висок 107 кг. сам ако има някакво значение.
Благодаря предварително!!!
Agresiq
Agresiq
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Окт 2012, 12:01
Град: sofiq

Re: Застой...

  0     Мнениеот psypilot на 26 Окт 2012, 13:18

Какво целиш и какво по-точно си постигнал? Предполагам, че става въпрос за фитнес..
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Застой...

  0     Мнениеот Agresiq на 26 Окт 2012, 14:16

да ,оформен сам но сам понатрупал мазнинки в коремната област мн искам да ги сваля но и да ка4а в ръцете гърдите и тн... трябва ми нещо за пока4ване на 4иста мускулна маса и да подпомага изгарянето на мазнините. аз ще се погрижа за диетата...
Agresiq
Agresiq
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Окт 2012, 12:01
Град: sofiq

Re: Застой...

  0     Мнениеот psypilot на 26 Окт 2012, 19:01

Съчетанието качване и изчистване е доста трудно и моя съвет е първо да се изчистиш, а после да качваш чист мускул. Може и обратното разбира се - първо да качиш и после да гориш мазнини, ти си прецени кой вариант ти е по-удачен. Ако хранителния ти режим е перфектен (относно брой хранения, калориен баланс, пропорции на мазнини, белтъчини и въглехидрати и т.н), добавки няма да ти трябват, а единствено витамини.
Ако ми кажеш кой вариант си избираш, мога да ти развия темата малко по-обстойно.
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас

Re: Застой...

  0     Мнениеот frederiko на 27 Окт 2012, 15:26

Братле, щом си стигнал застой.. значи е време да промениш нещо.
Рагледай хранителния си режим, тренировките си.. В зависимост от целите си трябва да нагласиш храненето си. В момента както казваш си 110 кила.. не може да се храниш по същия начин, по който си се хранил като си бил 100 да кажем... Ако искаш да качваш трябва да увеличиш калориите, ако ли не - обратното.
Смени и тренировъчната си програма, примерно ако си тренирал по 4 дни, сега тренирай по 3 или обратното.... промени вида и последователността на упражненията, понеже мускула има свойството да привиква към дадено натоварване.Промени сплита си. Примерно ако тренираш по някъква бодибилдърска програма, премини към някоя примерно силово насочена или нещо подобно..
Дай си едноседмична почивка. Организма има нужда от почивка от време на време. През тази една седмица прерагледай режима си на хранене и тренировки и ги съгласувай с преоритетите си...
Аватар
frederiko
 
Мнения: 49
Регистриран на: 04 Мар 2009, 11:33
Град: burgas


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron