Най-големият сайт за бойни спортове

       

Ексдил+Глицерин

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот Nord на 22 Ное 2008, 22:00

Аве, бацки и бацинки,
некой пробвал ли е таа схема и ако да, какви са му впечатленията и най-вече, ше ми прецака ли черното дробче таа зобщина:
"Тук ще ви опиша един метод за драстично повишаване на силата. Ще се опитам да бъда максимално подробен. За това ще ви помоля да се въздържите от излишни коментари. Нека да публикуват мнение само хора които са опитали комбинацията или имащи съществени въпроси.
Така схемата:
7 дена употребявате Екдистил по схемата 5 мг 20 -екдизоне на всеки 10 килограма собствено тегло. Това изразена в капсули е за 60 килограмов човек 8 капс, за 80 кг 12 капсули и така.
След 7 дневния прием добавяте непосредствено преди тренировката 8-10 гр CGT и 50 мл Глицерин. Двете неща се пият само преди тренировка по следния метод. 40 минути преди тренировка изпивате CGT и от там започвате на всеки 10 минути да изпивате 10 мл глицирин с 100 мл вода. Премана глицирина в дозите е приблизителен дали сте изпили 8 или 10 мл не толкова важно , важно е да приемете цялата доза.
Екдистила продължавате да си го пиете всеки ден поне 30 дена а допълнителната комбинация само преди тренировка. Глицерин има във всяка аптека и шишенцето струва около 80 стотинки.
Преди да понете схемата запишете силовите си постижения във всички движения които ви интересуват и после споделете разликата. Разлика ще има още на първата тренировка ако сте спазили точно схемата. А драстичното увеличаване на силата заедно с добър хранителен режим идеизтвието на съставките от сулементи ще донесат и покачване на мускулната маса, за сужаление то няяма да доиде толкова бързо като силата."
Източник, за да нема разсърдени: http://www.fitnes-bg.com/forum/%D0%97%D0%90-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B0%D1%86%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-t2066.html
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот spanky на 22 Ное 2008, 22:07

Ако обичаш да експериментираш давай :P Аз те съветвам ако решиш да качваш маса и сила същевременно да използваш комбинацията креатин и протеин - действа си безотказно и се знае че не е вредна, а ефекти има големи. Иначе виж какво пише в този форум за твоята тема:
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/32285/
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/30611/
Аз пак те съветвам ако не си правил цикъл с креатин да го пробваш, дава много сила. Освен това ако решиш бързо да качваш мускулна маса и използваш нещо по-хард да внимаваш за стрии. Особено ако качиш бързо повечко килца ще се сцепиш като стара обувка ;)
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот Nord на 22 Ное 2008, 22:27

Мерси че се включи първо.
Начи първо заредих депата с пет дена по пет пъти на ден и сега пия сутрин и вечер креатинче на Пролаб с изтекъл срок на годност, че по-евтино беше като цена.
Пия на генезис аминокиселини по 12 на ден и пия протеин в дните, в които тренирам по три пъти, а в почивните - по два пъти. Обаче нещо... зациклил съм на едни килограми от една година насам за гърди най-вече и това ме мъчи. Щото... щото ходя от може би вече година и половина и все още ми е трудно да правя серии с 80 килограма за гърди. А ето един колега там, не дрънка много, изглежда хърбав и миналата седмица се засякахме в моя фитнес и копелето прави серии с 90 и страшно се подтиснах, ама много, чесно...
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот mart1nezZ на 23 Ное 2008, 04:57

Екдистила знам, че се съдържа в M-Stack от Animal серията на Universal Nutrition, но все пак, ако някой има повечко инфо, ще ми е интересно да сподели. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот oho на 23 Ное 2008, 10:29

Ако си в застой пробва ли да си промениш малко програмата? Има такива програми, с които се качват възможностите ти да вдигаш тежко без добавки. Добавките се взимат в краен случай. Няма да споменавам и колко от резултатите остават след като ги спреш, особено тези по-тежките.

Аз сега започвам една програма, за която ми казаха, че е доста добра и е точно за маса и сила. Заради контузия не мога да ходя на бокс, но мога да блъскам във фитнеса и реших да се излигавя и да я пробвам. Ще я опиша във форума за тренировки скоро и ако ти хареса може да пробваш с нея, преди да взимаш тези неща. Нищо не губиш.

И да ти напомня само - застоя е нещо нормално във фитнеса. Според мен имаш проблеми някъде в програмата или във възстановяването и с малка промяна резултатите ще ти се повишат.

Друг е и въпросът защо искаш да качваш килограми на лежанката и с какво ще ти помогне това в бойните спортове ;)
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Ексдил+Глицерин

  0     Мнениеот spanky на 24 Ное 2008, 16:40

Nord, проблема ти не изисква използване на добавки. Кажи си програмата и от колко време тренираш по нея? Пробва ли да смениш ключовите упражнения? Правиш ли бавно сериите с много тежко и с по малко повторения?

Редакция: Темата продължава тук:
https://mma.bg/forum/viewt ... f=17&t=200
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта