Най-големият сайт за бойни спортове

       

AX Stimulant X 1-MeTIQ

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот fenista123 на 27 Фев 2012, 00:59

Добър вечер момчета,
Бих се радвал ако споделите някое друго мнение за този продукт.Обмислям да го взимам в близките 3-4 дена, та ако може да кажете вашите отзиви от този продукт.Ефикасен ли е и т.н.
Благодаря предварително,
Лека вечер,
Поздрави Атанас
fenista123
fenista123
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2011, 00:48
Град: Пловдив

Re: AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот alien1 на 27 Фев 2012, 11:23

Здрасти,
мога да споделя моят скромен опит.
Пил съм доста видове fat burners и повечето действат по един и същ начин и имат сходни съставки - synephrin, guarana, зелен чай, taurin, жен шен, гинко билоба и т.н. но в различни комбинации.
От въпросният продукт, един колега ми даде няколко хапчета да пробвам, че на него му бил силен, а той е 2.10 м висок и около 120 кг.
Опитах и мога да кажа ,че това си е близко до дрога. Има ефидрин в състава си, от който ти настръхва леко китарата, и ти дава енергия сходна с някой амфетамин. Пих 1 хапче около 4 следобяд и вечерта почти не можах да дремна. Отделно явно ми повлия силно диуритично и се скъсах да пикая. Не спрях да дърдоря, нямах никакъв апетит а прекалено много енергия за изразходване. На мен лично не ми хареса. Ако имаш проблеми с кръвното или сърцето също не бих те съветвал да го вземеш.
От опита ми с поне 10 вида fat-burners бих споделил, че те не вдигат резултатите в борбата с мазнините повече от 5-10%. Най важното е яко тренировки и умерена диета. В съчетание с l-carnitin да кажем, може да се постигнат доста добри резултати без да се тровиш с нещо такова.
Ама това е мое лично мнение и всеки сам си решава. :)
alien1
alien1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Фев 2012, 19:24
Град: София

Re: AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот wesku на 27 Фев 2012, 15:23

тва че има ефедрин са глупости!!!! и всичо си е строго индивидуално , зависи колко си чувствителен към стимуланти , на мен две от стимуланта преди тренировка ми е добре , в никакъв случай като анфети и тем подобни неудачни примери... иначе за колегата е прав че добрия хранителен режим е ключа към успеха
wesku
wesku
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Ное 2010, 11:34

Re: AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот alien1 на 27 Фев 2012, 17:18

Прочети добре опаковката със ситните букви на английски - там си пише, че може да съдържа ефидрин. Понеже преди доста време съм пил чист ефидрин и мога да ти кажа че наистина има подобен ефект. От synephrin-a изтръпване на главата не съм получавал.
По това съдя и съм убеден, че ефидрин със сигурност се съдържа в този продукт.
Да прав си ,че всичко е строго индивидуално ,но опита ми с добавките, които съм взел за последните 13-14 години е наистина завиден и съм пробвал доста продукти. По този начин друг продукт не ми е повлиявал. ;)
Ако тренираш сутрин и правиш яки тренировки - 2 хапчета преди тренировка ще са ти ок. Но ако тренираш след осем вечерта като мен и изпиеш 2 преди тренировка не знам как ще ти се отразят. Другият проблем е поне за мен е, че е възможно да се претовариш по време на тренировката, заради това че не чувстваш умора.
Всъщност в нета има доста мнения за този продукт но всеки гледа от собствената си черга.
alien1
alien1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Фев 2012, 19:24
Град: София

Re: AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот wesku на 27 Фев 2012, 19:47

alien1 написа:Прочети добре опаковката със ситните букви на английски - там си пише, че може да съдържа ефидрин. Понеже преди доста време съм пил чист ефидрин и мога да ти кажа че наистина има подобен ефект. От synephrin-a изтръпване на главата не съм получавал.
По това съдя и съм убеден, че ефидрин със сигурност се съдържа в този продукт.
Да прав си ,че всичко е строго индивидуално ,но опита ми с добавките, които съм взел за последните 13-14 години е наистина завиден и съм пробвал доста продукти. По този начин друг продукт не ми е повлиявал. ;)
Ако тренираш сутрин и правиш яки тренировки - 2 хапчета преди тренировка ще са ти ок. Но ако тренираш след осем вечерта като мен и изпиеш 2 преди тренировка не знам как ще ти се отразят. Другият проблем е поне за мен е, че е възможно да се претовариш по време на тренировката, заради това че не чувстваш умора.
Всъщност в нета има доста мнения за този продукт но всеки гледа от собствената си черга.


Опаковката е пред мен , и не виждам да пише че съдържа ефедрин...може и аз да не мога да го видя , но няма как да се продава това в САЩ и цяла Европа ако пише нещо такова....
Разбира се че ако тренираш след 8 каквито и стимуланти могат и ще окажат влияние на съня ти , поне в началото на приема.
Момчето е най-добре ако е решил да приема този продукт да почне с едно хапче , да си прецени толерантността , както и си пише на опаковката
wesku
wesku
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Ное 2010, 11:34

Re: AX Stimulant X 1-MeTIQ

  0     Мнениеот fenista123 на 27 Фев 2012, 21:23

Поръчах го! Ще съм благодарен ако ми кажете как да го приемам.
Имам възможност да тренирам сутринта (към 8-9ч.) и вечерта (късно, към 22:00ч.), просто защото давам дежурства..
fenista123
fenista123
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2011, 00:48
Град: Пловдив


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта