Най-големият сайт за бойни спортове

       

Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот gaspari на 15 Фев 2012, 20:52

Първо кажи какво целиш, какви килограми си и т.н.. Такива безсмислени коментари няма да бъдат допускани. - Редакцията
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот gaspari на 15 Фев 2012, 22:45

Ами тежа 53кг висок съм 165см целта ми е да направя повече мускулатура.Сори за неточния въпрос
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот Thief1019 на 15 Фев 2012, 23:39

и за кво са ти добавки , не може ли просто да ядеш банани , яйца и месо и това е ... хем че е по вкусно

а и ти изобщо пробвал ли си без добавки да правиш мускули , да видиш че не става и за това да го имаш това за последен шанс или си ходил 5 дена на фитнес , не си станал Рамбо и ся ревеш за добавки ... незнам кви резултати очаквате ама от личен опит да ви кажа за 7-8 месеца без добавки може да направиш доста мускулна маса ... поне 10 кила и то ако не си даваш зор и си изчистен ... ако не се чистиш може и с 15 кила отгоре да станеш ама част от тях ще е сланина ...

яж яйца , банани и месо и прави 4-6 серий с по 4-6 повторения със почти максимума ти за 1 повторение и вече като правиш серийте си без проблеми добавяш кила което значи че примерно след всяка изминала седмица ще вдигаш по 2-4 кила повече на уред от предишната ... аз за 3 месеца си дигнах лежанката с 30 кила по тоя начин...

просто незнам вие с тея добавки кво мислите че ще станете супермен за 3 дена ли ... като на San Andreas блъскаш 2 дена във фитнеса и на всеки 2 мин се подуваш и ти пише +MUSCLE ... добавките се вземат ако вече си постигнал нещо и трудно може да продължиш напред примерно ся ако 1 нормален човек е 80 кила , почне фитнес може до 90-95 без добавки да изкара но след това просто има една точка в която мускула ти е възможно най-голям за натуралното и без химия няма как да се оголеми ... просто време няма да имаш освен ако не си готов за 10 години стаж във фитнеса и незнам къв искаш да станеш ти но пробвай 6-7 месеца без добавки и ако не стане нищо тогас ги почвай
Thief1019
Thief1019
 
Мнения: 53
Регистриран на: 24 Апр 2011, 03:51
Град: asd

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот gaspari на 16 Фев 2012, 09:17

пич тренирам вече около от година и съм без добавки само с истинска храна.Но искам да знам могат ли да ми навредят или да имат странични ефекти и ако може да препоръчате аминокиселини или някаква матрица.Благодаря предварително
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот Qk на 16 Фев 2012, 12:28

Вземи си един гейнер или протеин,който да смесваш с глюкоза/фруктоза.И го пий сутрин след ставане и след тренировка.
През останалото време яко ядене.Яж поне по 5 пъти на ден,ама не някви чипсове и такива работи,а качествена храна:месо,ориз,картофи,яйца,млека,банани и по някой път можеш да си хапваш и нещо сладко.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот Meto на 16 Фев 2012, 12:39

Да се включа и аз . Виж сега , преди време и аз задавах същите въпроси , на които можеш сам да намериш отговор ако се разровиш в сайта или като цяло из нета ... Но ... нека приемем ,че си потърсил и не си намерил .
Колегата по - горе ти даде общо взето съвет към какво да се насочиш . Истината е ,че за да направиш мускулна маса се иска време. А с времето ще тренираш , ядеш , възстановяваш ... и би трябвало резултатите да дойдат :) .. НО като цяло подбирай си храната..

Наблягай на пресни храни , на по "чисти" храни , а не на бъргърчетата от МакДоналдс ...
Има хиляди теми относно храненето ... Просто напиши в Гугъл и потърси ...

Сега нека дойдем на темата с добавките.

Смятам знаеш ,че с добавки само няма как да имаш много впечатляващи резултати.Всичко както казахме е в основата на храненето, и почивката .

2-рото което е зависи какви добавки искаш да взимаш и какво целиш (доколкот разбирам качване на ММ) ..

Сама по себе си добавката няма как да ти навреди , освен ако имаш някакво заболяване и това да ти попречи.

Ще се опитам да ти обесня кратко и просто ..
ДОБАВКАТА НЯМА ДА ТИ НАВРЕДИ.

Сега искаш да ти кажем какво да си вземеш. Ами има на пазара доста богат избор от продукти . Лично аз ползвам протеинова матрица на БСН Синта 6 . Незнам дали я има още в сайта и дали ти е по джоба ,но може да има и по-добри предложения от синтата ... Иначе на вкус я докарват доста ;)

Обясни ни конкретно какво искаш да си купиш и ще те насочим ;)

А това отново дали са вредни .. НЕ . не са !

И не забравяй , добавката само ще ти помогне . Не очаквай някакви нереални резултати :)

Ако имаш въпроси , задавай ги .. Бил съм като теб :)

Поздрави :) !
Този който е готов да умре или победи,рядко търпи поражение !
Meto
Meto
 
Мнения: 45
Регистриран на: 14 Май 2011, 20:14
Град: Plovdiv/Velingrad

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот gaspari на 16 Фев 2012, 13:53

Мерси Мето ами искам да си взема аминокиселини,но какви комплексни или от разклонена верига
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот Qk на 16 Фев 2012, 18:08

gaspari написа:Мерси Мето ами искам да си взема аминокиселини,но какви комплексни или от разклонена верига

За тебе по-добре са комлексните.Пий ги преди и след тренирвка,а в нетренировъчни дни сутрин със закуската и между някое от следобедните хранения.
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот niksan1 на 16 Фев 2012, 20:48

креатин (като за начало монохидрат), аминокиселини (разклонена верига по време на тренировка, комплексни преди и след) и протеин (суроватка след тренировка и след ставане) са добавките за теб, но имай на предвид че те са просто за твое удобство и донякъде на организма, те не са по-добри от твърдата храна и не очаквай чудеса. ако се храниш добре а не виждаш развитие, увеличи почивките между тренировките ;)
niksan1
niksan1
 
Мнения: 32
Регистриран на: 21 Ное 2011, 00:53
Град: Sofia

Re: Хранителни Добавки в тийнеджърска възраст

  0     Мнениеот gaspari на 16 Фев 2012, 21:05

Мерси :)
Болката е временна.ПОБЕДАТА Е ВЕЧНА
gaspari
gaspari
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Яну 2012, 21:50
Град: Sofiq

Следваща

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron