Най-големият сайт за бойни спортове

       

Мнения за фетбърнъри

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Re: Мнения за фетбърнъри

  0     Мнениеот JELLYFISH на 26 Яну 2012, 01:42

KcD написа:Аз не ползвам бърнери и не мога да дам глас просто ти казвам че не е гаранция че някой като ти каже примерно Animal Cuts е по-добър това непременно е така...

Ако имаш понятие от Аминокиселините и тяхното действие (може и да имаш може и да нямаш) погледни съдържанието на двата продукта - виж какво има и къде в какви количества - сам ще стигнеш до извода без да е необходимо да си ползвал който и да било продукт
JELLYFISH
JELLYFISH
 
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Апр 2011, 21:56
Град: Varna

Re: Мнения за фетбърнъри

  0     Мнениеот KcD на 26 Яну 2012, 01:53

JELLYFISH написа:
KcD написа:Аз не ползвам бърнери и не мога да дам глас просто ти казвам че не е гаранция че някой като ти каже примерно Animal Cuts е по-добър това непременно е така...

Ако имаш понятие от Аминокиселините и тяхното действие (може и да имаш може и да нямаш) погледни съдържанието на двата продукта - виж какво има и къде в какви количества - сам ще стигнеш до извода без да е необходимо да си ползвал който и да било продукт

Честно казано никога не съм ползвал а и нямам никакво понятие от тия работи,но мисълта ми беше че факта че по статистика дори и единия продукт е по-добър от другия не значи че при всеки ще има един и същ ефект...при някои хора може "по-слабия" продукт да има по-добър ефект...
KcD
KcD
 
Мнения: 142
Регистриран на: 14 Авг 2010, 18:01
Град: Панагюрище

Re: Мнения за фетбърнъри

  0     Мнениеот wesku на 26 Яну 2012, 17:13

Братле не ги слушай , половината не са пили никога бърнер и не знаят какво да очакват ..
http://www.silabg.com/bg/10353-AX-Slim-FX.html
Ей тва е бърнера братле , както и Stimulant X на същата фирма
Анимъл кътс лежи на стара слава от преди 8 години , тоя бляк файър е от фирма фантом уж американска и то българска... този продукт имитира fire на Syntrax който е също чудесно решение , Оксито го развалиха супер много , а и не е за всеки... Успех
wesku
wesku
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Ное 2010, 11:34

Re: Мнения за фетбърнъри

  0     Мнениеот JonJones на 27 Яну 2012, 02:41

най добрия фет бърнър е диетата и движението
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Предишна

Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта