Най-големият сайт за бойни спортове

       

Протеинов Шейк

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Протеинов Шейк

  0     Мнениеот m1sh0m3ss1 на 06 Яну 2012, 19:10

Здравейте,може ли някой да ми препоръча шейк със суроватъчен протеин,за качване на маса?Ето го и протеина http://www.sciteconline.com/language/en ... citec_mass
Последна промяна m1sh0m3ss1 на 07 Яну 2012, 01:44, променена общо 1 път
Да бъдеш милостив и добър не е белег на слабост и отчаяние, а проява на сила и решителност.
Аватар
m1sh0m3ss1
 
Мнения: 133
Регистриран на: 21 Фев 2010, 13:19

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот oho на 06 Яну 2012, 23:57

В google има много рецепти, а тук има и статия "Идеалният следтренировъчен шейк":
https://mma.bg/resources/view/4/3662/hranitelni-dobavki/idealniat-sled-trenirovuchen-sheik
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот nerozavar на 07 Яну 2012, 00:09

Препоръчвам ти като фирма Scitec например 100Whey(син буркан) или по-добре Pro mix
Много съм доволен и от PHD като фирма имат големи опаковки на ниски цени и са много яко качество.
Иначе аз пия една-две дози от протеина смесен със един банан в блендер. Не се лъжи по гейнъри, като искаш гейнър бурканче глюкоза и суроватъчен и си готов излиза 100 000 пъти по-изгодно.
nerozavar
nerozavar
 
Мнения: 131
Регистриран на: 31 Яну 2010, 20:12
Град: София

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот m1sh0m3ss1 на 07 Яну 2012, 01:43

nerozavar написа:Препоръчвам ти като фирма Scitec например 100Whey(син буркан) или по-добре Pro mix
Много съм доволен и от PHD като фирма имат големи опаковки на ниски цени и са много яко качество.
Иначе аз пия една-две дози от протеина смесен със един банан в блендер. Не се лъжи по гейнъри, като искаш гейнър бурканче глюкоза и суроватъчен и си готов излиза 100 000 пъти по-изгодно.

Еми благодаря,но вече имам от този от линка и сега ще карам така.Протеиновия шейк е за след тренировка,а преди тренировка как може да се приема протеина?
Да бъдеш милостив и добър не е белег на слабост и отчаяние, а проява на сила и решителност.
Аватар
m1sh0m3ss1
 
Мнения: 133
Регистриран на: 21 Фев 2010, 13:19

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот atanas88 на 07 Яну 2012, 10:28

Ако имаш предвид "какъв протеин да взимаш преди тренировка," аз ти препоръчвам някакъв бавноразграждащ се протеин (яйчен или още по-добре казеин). Казеинът можеш да си набавивиш от бялото сирене,извара("фитнес" извара има повече суроватъчен,така че избери друга,а ако взимаш тази, приемай при друго хранене),киселото и прясното мляко.

Както знаем тренировките по боен спорт са от около 1:30-2 часа и е важно да си сит. Освен това ако искаш да запазиш задоволително ниво мускулна маса за определената ти категория, трябва да си си гурен,че си приел достатъчно количество протеин преди тренировка.
"You are what your deep, driving desire is. As your desire is, so is your will. As your will is, so is your deed. As your deed is, so is your destiny."
– Brihadaranyaka Upanishad
Аватар
atanas88
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Яну 2012, 16:27
Град: София

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот m1sh0m3ss1 на 07 Яну 2012, 16:27

atanas88 написа:Ако имаш предвид "какъв протеин да взимаш преди тренировка," аз ти препоръчвам някакъв бавноразграждащ се протеин (яйчен или още по-добре казеин). Казеинът можеш да си набавивиш от бялото сирене,извара("фитнес" извара има повече суроватъчен,така че избери друга,а ако взимаш тази, приемай при друго хранене),киселото и прясното мляко.

Както знаем тренировките по боен спорт са от около 1:30-2 часа и е важно да си сит. Освен това ако искаш да запазиш задоволително ниво мускулна маса за определената ти категория, трябва да си си гурен,че си приел достатъчно количество протеин преди тренировка.

Имах предвид самия протеин който дадох как може да се приема преди тренировка?
Да бъдеш милостив и добър не е белег на слабост и отчаяние, а проява на сила и решителност.
Аватар
m1sh0m3ss1
 
Мнения: 133
Регистриран на: 21 Фев 2010, 13:19

Re: Протеинов Шейк

  0     Мнениеот internationalwarrior на 07 Яну 2012, 21:18

Еми просто можеше да зададеш въпроса по нормален начин...
2 часа преди тренировка стабилно хранене с бавни, сложни въглехидрати и 30 мин преди тренировката доза протеин.
Pain is temporary, PRIDE is FOREVER !!!
internationalwarrior
internationalwarrior
 
Мнения: 225
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:31
Град: Sofia


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта