Най-големият сайт за бойни спортове

       

Изчистване на мазнини от тялото.

Всичко за правилното хранене и различните харнителни добавки.

Изчистване на мазнини от тялото.

  0     Мнениеот baxtera на 23 Ное 2011, 00:00

Здравейте, на всички! Ако можете да ми помогнете, тренирам бокс но късно след 19ч. И искам да си изградя някаква програма, за изчистване на мазнини от тялото си. Не мога да кажа, че съм дебел(едър), но просто имам си мазнини на някои области. И незнам какво да правя, дразнят ме а тренирам! И затова исках някой(компетентен човек) да ми изготви най-ефективния хранителен режим. За отслабване,изчистване, за стягане не е толкова трудно(според мен). Извинявам се ако има други подобни теми, но просто исках да ви запозная с моя проблем. И мисля, че ще е от полза на някои, хора търсещи този отговор. Благодаря предварително!
Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички..
Аватар
baxtera
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Окт 2010, 01:33
Град: София

Re: Изчистване на мазнини от тялото.

  0     Мнениеот i на 23 Ное 2011, 11:04

Е то сега не е време за изчистване.На пролет,когато има пресни салати и организма не трупа запаси.Аз какво правя: сутрин овесени ядки,междинна закуска- сварен белтък,обед- пържола със салата,след обед - много тънка филийка с голямо парче месо,след тренировка един банан(само след трен) и вечеря пържола,риба или някакво месо и салата.Така 3 дни само тези въглехидрати и на 4 ден на обед ориз,макарони ,нещо подобно за зареждане.Не забравяй да ядеш риба и зехтин .За 2 месеца съм чук :DD
i
i
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Юни 2010, 10:34
Град: Sofia

Re: Изчистване на мазнини от тялото.

  0     Мнениеот Themunchies на 23 Ное 2011, 13:34

Недей да ядеш боклуци, нито яж месо вечерта, след тренировка яж много по-малко, отколкото през сутринта и деня.Намали хлябът,остави го за сутринта- и да е черен пълнозърнест.И ходи да бягаш, наистина не е толкова сложно.
Themunchies
Themunchies
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Авг 2011, 00:35
Град: Варна

Re: Изчистване на мазнини от тялото.

  0     Мнениеот psypilot на 23 Ное 2011, 15:18

Като продължение на другите два отговора от колегите ще кажа, че за изгаряне на мазнини е най-добре да тичаш сутрин на гладно.. едва ли има нужда да обяснявам защо
Българче завинаги !
Аватар
psypilot
 
Мнения: 118
Регистриран на: 02 Окт 2009, 20:28
Град: Бургас


Назад към Хранене и хранителни добавки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron